वीर अस्प्तालमा धुत भएर ताण्डव गर्ने राज्यमन्त्रीमाथि कारवाहीको अल्टिमेटम आज अन्तिम दिन

७ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:१९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ७ चैत । अत्याधिक मादक पदार्थ सेवन गरी वीर अस्पतालका कर्मचारीलाई दुव्र्यवहार गर्ने स्वास्थ्य राज्यमन्त्री सरोजकुमार यादवलाई कारबाही गर्न कर्मचारी संघ संगठनले सरकारलाई दिएको अल्टिमेटम आज सकिदैछ । वीर अस्पतालका १५ वटा कर्मचारी ट्रेड युनियन र विभिन्न संघ संगठनले स्वास्थ्यकर्मी, कर्मचारी र सञ्चारकर्मीमाथि राज्यमन्त्रीले दुव्र्यवहार गरेको भन्दै राज्यमन्त्री यादवलाई कारबाही गर्न हिजो २४ घन्टाको अल्टिमेटम दिएका थिए । कर्मचारी संघ संगठनले राज्यमन्त्री यादवलाई कारबाही नभए थप आन्दोलनमा उत्रिने चेतावनी दिएका छन् । नेपाल स्वास्थ्यकर्मी संघ, नेपाल पत्रकार महासंघ, नेपाल चिकित्सक संघ, लगायतले छुट्टाछुट्टै विज्ञप्ति जारी गरी स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीको दुव्र्यवहारको भत्र्सना तथा कारबाहीको माग गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाले आजदेखि फेरि खोप कार्यक्रम सुरु गर्ने भएको छ । केही दिनअघि खोप अभाव भएको भन्दै स्थगित

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेलायत शाखामा नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा पत्रकार ध्रुवराज अर्याल अध्यक्ष पदमा निर्वाचित

काठमाडौं । निर्माण आयोजनाको म्याद छ महिनामात्र थप हुने प्रावधान वैज्ञानिक नरहेको भन्दै नेपाल निर्माण व्यवसायी महासङ्घले गत वैशाख १६

वाशिङ्गटन डिसी । नेपालले अल्पविकसित देशको सूचीबाट स्तरोन्नति भई मध्यमस्तरको विकासशील देशका रूपमा सूचीकृत हुने मापदण्ड पूरा गरेको छ ।