बैद्यपक्ष विरुद्धको रणनीति तय गर्न आज पनि माओवादी संस्थापन पक्ष छलफलमा

७ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:१४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ७ चैत । एकीकृत माओवादी संस्थापन पक्षका नेताहरुबीच आज पनि छलफल जारी छ । आफ्नै पार्टी बरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन बैद्यले सार्वजनिक गरेको आन्दोलनको बारेमा छलफल गर्न हिजो बसेको संस्थापन पक्षका नेताहरुको बैठकले बैद्य समूहसँग वार्ता गरेर समस्या समाधानको उपाय खोज्ने निर्णय गरेको थियो । बैद्य पक्षको आन्दोलन र संस्थापनको आधिकारिक धाराणाको बारेमा नेताहरुले बोल्नेक्रम नसकिएकोले आज पनि बैठक बसेको हो । ललितपुर सानेपास्थित एक होटलमा सुरु भएको बैठकमा आगामी केन्द्रीय समितिको एजेण्डाको बारेमा छलफल हुने पोलिटव्यूरो सदस्य शक्ति बस्नेतले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार आफ्नो समूहको छुट्टैछलफल गर्न पाइने व्यवस्था गएको केन्द्रीय समितिको बैठकबाट मिलाइएको भए पनि बैद्य समूहले अपनाएको प्रक्रिया गलत भएको बारेमा नेताहारुबीच समान धारणा रहेको छ । ४ दिनअघि बरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन बैद्य समूहले पार्टीको संस्थापन पक्ष र उपाध्यक्ष बाबुराम भट्टराईले नेतृत्व गरेको सरकारविरुद्व आन्दोलनका कार्यक्रम सार्वजनिक गरेपछि माओवादी संस्थापन पक्ष छलफलमा जुटेको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

निर्वाचन आयोगले मंसिर २ गते संघीय तथा प्रदेश प्रतिनिधिसभाको निर्वाचन गर्न सरकारलाई सुझाव दिने भएको छ । आयोग स्रोतकाअनुसार बुधबार

काठमाडौँ ।सरकारले प्रतिनिधिसभामा रहेको नागरिकता विधेयक फिर्ता लिने निर्णय गरेको छ । मन्त्रिपरिषद्को मंगलबार बसेको बेठकले नागरिकता विधेयक फिर्ता लिने

काठमाडौं। नेपाली कांग्रेसबाट सरकारमा प्रतिनिधित्व गर्ने मन्त्रीहरुले अर्थमन्त्री जनार्दन शर्माको राजीनामा मागेका छन्। मंगलबार दिउँसो प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्‌को कार्यालयमा बसेको

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसका प्रवक्ता प्रकाशशरण महतले अर्थमन्त्री प्रकरण प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले पनि नजिकबाट निगरानी गरिरहेको बताएका छन् । मंगलबार

आजको प्रमुख समाचार