बैद्यपक्ष विरुद्धको रणनीति तय गर्न आज पनि माओवादी संस्थापन पक्ष छलफलमा

७ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:१४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ७ चैत । एकीकृत माओवादी संस्थापन पक्षका नेताहरुबीच आज पनि छलफल जारी छ । आफ्नै पार्टी बरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन बैद्यले सार्वजनिक गरेको आन्दोलनको बारेमा छलफल गर्न हिजो बसेको संस्थापन पक्षका नेताहरुको बैठकले बैद्य समूहसँग वार्ता गरेर समस्या समाधानको उपाय खोज्ने निर्णय गरेको थियो । बैद्य पक्षको आन्दोलन र संस्थापनको आधिकारिक धाराणाको बारेमा नेताहरुले बोल्नेक्रम नसकिएकोले आज पनि बैठक बसेको हो । ललितपुर सानेपास्थित एक होटलमा सुरु भएको बैठकमा आगामी केन्द्रीय समितिको एजेण्डाको बारेमा छलफल हुने पोलिटव्यूरो सदस्य शक्ति बस्नेतले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार आफ्नो समूहको छुट्टैछलफल गर्न पाइने व्यवस्था गएको केन्द्रीय समितिको बैठकबाट मिलाइएको भए पनि बैद्य समूहले अपनाएको प्रक्रिया गलत भएको बारेमा नेताहारुबीच समान धारणा रहेको छ । ४ दिनअघि बरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन बैद्य समूहले पार्टीको संस्थापन पक्ष र उपाध्यक्ष बाबुराम भट्टराईले नेतृत्व गरेको सरकारविरुद्व आन्दोलनका कार्यक्रम सार्वजनिक गरेपछि माओवादी संस्थापन पक्ष छलफलमा जुटेको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्षको नौ महिनामा कूल रु सात खर्ब २९ अर्ब दुई करोड बराबरको विप्रेषण स्वदेश भित्रिएको छ

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले संयुक्त सरकार बनाउन दिएको तीन दिनको म्याद बिहीबार सकिँदै छ। बिहीबार साँझ ९ बजेसम्ममा विपक्षी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ९ हजार ३ सय ५ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने १ सय

काठमाडौं । राष्ट्रिय जनता पार्टीको महन्थ ठाकुर पक्षले राष्ट्रपतिलाई बहुमतीय सरकारमा सहभागी नहुने जानकारी गराएको छ । राजपाका अध्यक्ष महन्थ