सहकारीको बजेट ३१ करोड

१३ आश्विन २०६९, शनिबार २०:१२ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, १३ असोज । जनउत्थान बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड मधवलिया ४ रुपन्देहीको सातौ साधारण सभा शनिबार कोटीहवामा सम्पन्न भएको छ ।
कार्यक्रममा संस्थाका व्यवस्थापक रनबहादुर थापाले आर्थिक वर्ष २०६८/०६९ को ३१ करोड २ लाख ६४ हजार ३ सय २३ रुपैया बराबरको आय÷व्यय प्रस्तुत गर्नु भएको थियो । त्यस्तै आर्थिक वर्ष २०६९/०७० को ४५ करोड ५७ लाख ५७ हजार ७ सय ३२ रुपैया बराबरको अनुमानित आय व्यय प्रस्तुत गरिएको थियो । उक्त अनुमानित बजेटलाई सभाले सर्वसम्मत पारित गरेको छ । त्यसै गरी सभाले निर्वाचन निर्देशिका २०६५, बचत तथा ऋण नीति २०६३ र विनियम २०६२ संशोधन गरेको छ ।
कार्यक्रममा प्रवेशिका परीक्षा २०६८ मा शेयर सदस्यका छोरा छोरीबाट उत्कृष्ट अंक ल्याउने सामुदायिक विद्यालयका अस्मिता शर्मा र टिका बुढाथोकी तथा निजी विद्यालयका निर्मला केसी र संजीब ढुङ्गानालाई विशेष टर्फीबाट पुरस्कृत गर्नुका साथै अन्य उत्र्तीण ३६ जना छोरा छोरीहरुलाई प्रमाण पत्र र पुरस्कारद्वारा सम्मान गरिएको थियो । त्यस्तै महिला र पुरुष गरी २ जना जेष्ठ शेयर सदस्यहरुलाई दोसल्ला ओढाएर सम्मान गरिएको थियो । गोलाप्रथाद्वारा ३२५ जना असल ग्राहक मध्ये ३ जना असल ग्राहक र समयमा उपस्थित भएका सबै शेयर सदस्यहरु मध्ये ३ जना शेयर सदस्यहरुलाई पुरस्कृत पनि गरिएको थियो ।
कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि बचत तथा ऋण सहकारी संस्था रुपन्देहीका अध्यक्ष भिम तुलाचनले अन्तर्राष्ट्रिय सहकारी वर्ष २०१२ को अवसरमा संस्थाले सहकारी जनचेतना फैलाउन भुमिका खेलेको भन्दै सराहना गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले पुनः पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि गरेको छ । इण्डियन आयल कर्पोरेशनबाट शुक्रबार प्राप्त मूल्य सूचीअनुसार

काभ्रेपलाञ्चोक । जिल्लाको पुराना तीन नगर बनेपा, धुलिखेल र पनौती ‘काभ्रे’ स्मार्ट सिटीका नामले परिचित हुन संरचना निर्माण प्रक्रियालाई तीव्रता

काठमाडौं । चालु आर्थिक वर्षको आठ महिनाको अवधिमा रु छ खर्ब ४२ अर्ब १४ करोड बराबरको विप्रेषण मुलुक भित्रिएको छ

मनकामना केबुलकार आजदेखि नियमित सञ्चालनमा आएको छ । स्तरोन्नतिको पहिलो चरणको कामका लागि यही चैत २५ देखि २९ गतेसम्म बन्द