कांग्रेस सभापतिमाथि कार्यकर्ताबाटै आक्रमणको प्रयास

१३ आश्विन २०६९, शनिबार ०९:५८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १३ असोज । पार्टीको काठमाडौं जिल्ला क्षेत्र नंबर ४ ले आयोजना गरेको कार्यक्रममा भाग लिन कपन पुगेका नेपाली कांग्रेसका सभापति सुशील कोइरालामाथि आक्रमण भएको छ । कार्यक्रममा सम्बोधन गर्नुअघि सभापतिमाथि अचानक आक्रमणको प्रयास भएको हो ।
कार्यक्रम आयोजकले अतिथीहरुको स्वागतमा खादा लागाइदिने क्रममा एकजना युवक एक्कासी मंचमा चढेर कोइरालामाथि काठको चिर्पट प्रहार गर्न खोज्दा छलिएर कोइरालासंगै रहेका अन्यलाई लाग्न पुगेको थियो । कोइरालालाई लक्षित गरी गरिएको आक्रमणबाट क्षेत्र नं ४ का सचिवद्वय नर्मदा पोखरेल र श्याम संगतलाई लागेको थियो भने कोइराला सुरक्षित छन् । टाउकोमा चोट लागेका पोखरेल र श्यामलाई उपचारका लागि ओम अस्पताल पुर्‍याइएको बताइएको छ ।
कार्यक्रम स्थलमा केहीबेर तनाव भएपनि केहीबेरमै कार्यक्रम संचालन भएको नेवि संघका नेता युपी लामिछानेले बताए । प्रहरीले आक्रमणमा संलग्न युवालाई नियन्त्रणमा लिएर छानविन थालेको छ । आक्रमणमा संलग्न युवाको नाम प्रवेश वस्नेत रहेको र उनी कांग्रेसकै कार्यकर्ता रहेको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको छ । आक्रोशित कांग्रेस कार्यकर्ताले उनलाई कुटपिट गर्न थालेपछि नेताहरुले नै छुटाएर प्रहरीको जिम्मा लगाएका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अर्थमन्त्री विष्णुप्रसाद पौडेलले गैरआवसिय नेपालीहरुलाई नेपालमा पूँजीसँगै सिप र प्रविधि पनि भित्राउन आग्रह गरेका छन् । अर्थ मन्त्रालय

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटी बैठक आज बस्दैछ। बैठक पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पेरिसडाँडामा दिउँसो १ बजे बोलाइएको हो

पाल्पा । पाल्पाको निस्दी गाउँपालिका वडा नं. ४ पिपलभन्ज्याङमा भएको जीप दुर्घटनामा ७ जना घाइते भएका छन् । घाईतेमध्ये २

काठमाडौं । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल इतिहासकै कठिन परिस्थितिको सामना गर्नुपर्ने अवस्थामा पुगेका छन् । उनलाई साथ दिइरहेका