टेलिकममा टेण्डर स्वीकृत गर्दा आर्थिक चलखेल

१३ आश्विन २०६९, शनिबार ०८:३७ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, १३ असोज । नेपाल टेलिकम वुटवल शाखाले म्याद नाघी आएको बोलपत्रलाई स्वीकृत गरि गाडी भाडामा लगाएको रहस्य खुलेको छ । टेलिकमले गत असार १७ गते राजधानी दैनिकमा विज्ञापन प्रकाशित गरि भाडामा सवारी साधन उपलव्ध गराउन सिलवन्दी बोलपत्र आह्वान गरेको थियो ।
टेलिकमले प्रकाशित गरेको बोलपत्र अनुसार आफ्नो मान्छेलाई टेण्डर नपरेपछि पुनः बोलपत्र आह्वान गरेर म्याद नाघी आएको बोलपत्रलाई सदर गरि गाडी भाडामा लिएको स्रोतले जनाएको छ ।टेलिकमले दोस्रोपटक गत साउन २४ गते पुनः बोलपत्र आह्वान गरी भदौ ६ गते टेण्डर दर्ता गर्ने अन्तिम मिति तोकेकोमा अर्को दिन ७ गते बैंक ग्यारेण्टीको भौचर दर्ता गरेको नवलपरासी कावासोतीका भोजराज बगाले ‘वलिम स्टोर्स’को टेण्डर स्वीकृत गरेको वताइएको छ ।
आफ्नो मान्छेलाई टेण्डर स्वीकृत गराउन टेलिकम वुटवल शाखाका कार्यालय प्रमुख, लेखा अधिकृत, नायव सुव्वा र वरिष्ठ सहायकको चलखेल रहेको स्रोतले वताएको छ । टेलिकमले टेलिफोन लाईन मर्मत सम्भार तथा मोवाइल विटिएस जडान मर्मत सम्भार प्रयोजनका लागि २ जनासम्म वस्न मिल्ने तथा मर्मत सम्भार उपकरण आदि राख्न मिल्ने गाडी भाडाका लागि बोलपत्र आह्वान गरेको थियो ।
यस सम्वन्धमा टेलिकम वुटवल शाखाका प्रमुख विष्णुप्रसाद पौडेलसंग सम्पर्क गर्दा उहाँले पहिलोपटकको टेण्डर आह्वान गर्दा एकवटा टेण्डर परेकोले पुनः टेण्डर गरेको वताउँदै दोस्रोपटक आह्वान गर्दा नियमसंगत भएको दावी गर्नुभयो ।
पौडेलले टेण्डरका विषयमा निर्णय गर्न तीन सदस्यीय कमिटी वनाएको र त्यसको सिफारिसमा क्षेत्रीय कार्यालय भैरहवाले छानवीन गरि भोजराज वगाले ९वलिम स्टोर्स० लाई प्रकृयासम्मत ढंगले टेण्डर परेको वताउनु भयो । पछिल्लोपटक सात जनाले बोलपत्र हालेकोमा अन्तिम मितिको भोलीपल्ट कसैको बोलपत्र दर्ता नभएको पौडेलको भनाई छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आज सेप्टेम्बर २७ अर्थात् ४२ औँ विश्व पर्यटन दिवस नेपालमा पनि विविध कार्यक्रमको आयोजना गरी मनाइँदैछ । कोभिड–१९

काठमाडौं । यो साता पहिलो कारोबार दिन संविधान दिवसका कारण सार्वजनिक विदा परेकाले चार ओटा कारोबार दिनमात्र शेयर कारोबार भएको

काठमाडौं ।दसैँका लागि नेपाली व्यवसायीले झिकाएका सामान बोकेका कन्टेनरका लस्कर सीमापारि चिनियाँ नाकामा रोकिएका छन् । सिमानामा एक हजारभन्दा बढी

काठमाडौँ।सरकारले स्यानिटरी प्याडमा कुनै पनि कर वृद्धि नगरेको स्पष्ट पारेको छ । महिनावारी हुँदा महिलाले प्रयोग गर्ने स्यानिटरी प्याडमा मूल्यवृद्धि