वुटवलमा डान्सीङ स्टारको अडिसन हुने

१३ आश्विन २०६९, शनिबार ०८:१६ मा प्रकाशित

बुटवल, १२ असोज । माईकल स्टेप अप एण्ड आर्ट एकेडेमि प्राईभेट लिमीटेडको आयोजनामा हुन गैरहेको नेपाली डान्सिङ स्टार २०१२ को बुटवलमा अडिसन आउंदो कार्तिक ४ र ५ गते हुने भएको छ । नेपाल र भारतका नागरिकलाई एकैथलोमा ल्याएर नृत्य प्रतियोगिता गराउने उद्देश्यले एकेडेमिले यस्तो कार्यक्रम राखीएको बुटवलमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरि जानकारी गराईएको छ ।
दार्जिलिङ, कस्र्याङ कालिङपोङ ग्याङटोक, सिलगुडि लगाएतका ठाउँमा अडिसन सकिईसकेको उनिहरुले वताए । स्टार वन्ने एक जनाले नानो कार जित्ने आयोजकले वताए ।
अडिसन भई छनौट भएका प्रतियोगिहरु मध्येबाट उत्कृष्ट सत्र जनाको छनौट मिरिकमा सम्पन्न भई सकेको छ । यस्तै बिर्तामोड, धरान, काठमाण्डौ, पोखरा, नारायणघाट, नेपालगञ्ज र धनगढीमा प्रारम्भिक छनौटको आयोजना हुन वाकी छ । छनौट भएका प्रतियोगीहरु मध्येबाट उत्कृष्ट तेइस जनाको छनौट हुनेछ र टप टेनमा पर्नेहरुलाई भारतमा लगी ग्राण्ड फाईनल सम्पन गराईने वताईएको छ । छनौटमा पर्ने उत्कृष्ठ १० जनाको भोटीङ राउण्डवाट सुरु हुने आयोजकले पत्रकार सम्मेलनमा वताए । दुवै देशमा बसोबास गर्नेहरुबिच भाइचाराको भावना बढ्ने, साँस्कृतिक आदानप्रदान र कला साँस्कृतिको फाँट अझै उचाईमा पुग्ने विश्वास आयोजकले लिएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

बलिउड । लण्डनमा आयोजना भएको ‘बाफ्टा अवार्ड २०२१’मा सहभागी नायिका प्रियंका चोपडाले लगाएको पहिरनबारे सोसल मिडियामा निकै चर्चा भएको छ

काठमाडौँ । केहि महिना अघि ‘माझी दाई’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका गायक भिम श्रेष्ठले आफ्नो बिल्कुलै नयाँ गीत ‘ओ

काठमाडौँ । ‘स्टार अफ द मिलिनियम २०२१’ छानौट हुने भएको छ । जसका लागि २० प्रतियोगी छनौट समेत छानिएका छन्

काठमाडौँ । अमेरिकाको रोचेस्टर निवासी गायक निमा तामाङको स्वरमा रहेको ‘हेर्देउन मायाले’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ। लोकलयमा आधारित