सुनौली नाका हुदै नेपाली-भारत सवारी आवागमन बन्द

१२ आश्विन २०६९, शुक्रबार २३:२८ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, १३ असोज । नेपाल भारत सिमा नाका सुनौलीमा भारतीय पक्षले नेपालमा भारतीय नम्बरको सवारी साधन गुडन नदीएको बिरोधमा भारतीय पक्षले पनि नेपाली नम्बर ल्पेटकासवारी साधन गुडनमा रोक लगाएको छ ।
नेपाल भारत सिमा नाका सुनौलीमा भारतीय पक्षले बिहानैदेखि बिरोध जनाउदै नेपाली नम्बर ल्पेटका सवारी साधान गुडनमा रोक लगाएको हो । नेकपा माओबादीका कार्याकर्ताहरुले बिहीबार देखी भारती नम्बर ल्पेटका सवारीसाधन लाई नेपालमा गुडन नदीएको त्यसको बिरोधमा भारतीय भुमीमा पनि नेपाली गाडी गुडनमा रोक लगाएको ईलाका प्रहरी कार्यालय बेलहीयाका प्रहरी निरीक्षक लिलाराज लामीछानेले बताए ।
एक अर्काको देशमा रहेका सवारी साधन हरुलाई निर्बाध रुपमा दुबै पक्षले फर्कीन
दिएतापनी प्रबेशमा भने रोक लगाएका छन्र । नेपालमा भारतीय गाडी गुडन जहीलेसम्म रोक लगाईन्छ त्यतीनै बेला सम्म भारतीय भुमीमा पनि नेपाली गाडी नदिने भारतीय हरुको भनाई छ ।दुई देशका गाडीहरु एक अर्काका देशमा सहज रुपमा गुडन नपाएपछि सिमा क्षेत्रमा पर्यटकहरु समस्यामा परेका छन्र ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अर्थमन्त्री विष्णुप्रसाद पौडेलले गैरआवसिय नेपालीहरुलाई नेपालमा पूँजीसँगै सिप र प्रविधि पनि भित्राउन आग्रह गरेका छन् । अर्थ मन्त्रालय

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटी बैठक आज बस्दैछ। बैठक पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पेरिसडाँडामा दिउँसो १ बजे बोलाइएको हो

पाल्पा । पाल्पाको निस्दी गाउँपालिका वडा नं. ४ पिपलभन्ज्याङमा भएको जीप दुर्घटनामा ७ जना घाइते भएका छन् । घाईतेमध्ये २

काठमाडौं । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल इतिहासकै कठिन परिस्थितिको सामना गर्नुपर्ने अवस्थामा पुगेका छन् । उनलाई साथ दिइरहेका