चरा ठोक्किएकै कारण दुर्घटना भएको पुष्टि

१२ आश्विन २०६९, शुक्रबार १३:३२ मा प्रकाशित

 काठमाडौं, १२ असोज । चरासंग ठोक्किएको कारण यति एयरको डोर्नियर जहाज दुर्घटनामा परेको पुष्टि भएको त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल नागरिक उड्डयन कार्यालयले जनाएको छ । विमान चालकले एयर ट्राफिक कन्ट्रोलरलाई बिमान चरासँग ठोक्किएको जानकारी गराएको विमानस्थलका महाप्रबन्धक रतिशचन्द्र लाल सुमनले जनाए । सुमनका अनुसार सो विमान बिहान ६ बजेर १७ मिनेटमा उडने क्रममा असामान्य देखिएपछि एयर ट्राफिक कन्ट्रोलरले चालकसँग जानकारी माग गर्दा चालक तण्डुकारले विमान चरासँग ठोक्किएको जानकारी गराएका थिए। चालकसंग कुराकानी हुंदाहुंदै विमान दुर्घटनाको उत्कर्षमा पुग्न लागेको घटनाको प्रकृतिबाट बुझ्न सकिने विज्ञहरुले प्रतिक्रिया दिएका छन् । दुर्घटनाको उद्धारका लागि खडा गरिएको उद्धार समन्वय केन्द्र पनि उद्धार सम्बन्धी सम्पूर्ण कार्य सकिएकोले बन्द गरिएको नागरिक उड्डयन कार्यालयले जनाएको छ भने चालक दलका तीन सदस्यसहित सात नेपाली, सात बेलायती र पाँच चिनियाँ नागरिकको शव पोस्टमार्टमका लागि महाराजगञ्जस्थित त्रिवि शिक्षण अस्पताल लगिएको छ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रले राष्ट्रिय सभाका सदस्य चन्द्रबहादुर खड्कालाई पनि हटाएको छ । खड्काले दल त्याग गरेको सूचना माओवादी

काठमाडौ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधव नेपाल पक्षकालाई हटाएर स्थायी समिति गठन गरेका छन्

काठमाडौं । कर्णालीका मुख्यमन्त्री महेन्द्रबहादुर शाहीलाई विश्वासको मत दिएका एमाले सांसद कारबाहीमा परेका छन् । नेकपा एमाले महाधिवशेन आयोजक कमिटीको

नेपाली कांग्रेस काभ्रेपलाञ्चोकले २० हजार क्रियाशील सदस्यता बनाएको छ । यसका लागि पुराना सदस्यता नवीकरणसँगै नयाँ सदस्यता प्रदानसमेत गरी दोब्बर