एनआरएन स्विट्जरल्याण्डको ५ औं साधारण सभा सम्पन्न

११ आश्विन २०६९, बिहीबार २१:४५ मा प्रकाशित

जंगम खड्का, स्विट्जरल्याण्ड । एन आर एन स्विट्जरल्याण्डको ५ औं साधारण सभा २३ तारीख सेप्टेम्बर आइतबारको दिन जेनेभा शहरमा सम्पन्न भएको छ। एन. आर. एन. स्विट्जरल्याण्डका अध्यक्ष डा. विनय श्रेष्ठको सभापतित्वमा, प्रमुख अथिति स्विट्जरल्याण्डका लागि नेपाली राजदूत शंकर दास बैरागी, विशिष्ठ अथिति एन. आर. एन. यूरोप संयोजक कुमार पन्त, विशेष अथिति एन. आर. एन. बेल्जियमका आई सी सी अर्नुन कुमार श्रेष्ठ र अथिति एन. आर. एन. स्विट्जरल्याण्डका आई सी सी पितम गुरूङहरुलाई आसन ग्रहण गराईएको थियो।

उक्त साधारण सभाको प्रमुख अथिति नेपाली राजदूत शंकर दास बैरागीले दिप प्रज्वलन गरि उद्घाटन गर्नु भएको थियो। कार्यक्रमको संयोजन संघकी सदस्य गौरी गुभाजुले उपस्थित सबै महानुभावहरुलाई स्वागत गर्नु भएको थियो। एन. आर. एन. फ्रान्सका आई सी सी सदस्य एवंम पूर्व अध्यक्ष अशोक न्यौपानेको असामायिक निधनको दु:ख ब्यक्त गर्दै उहाँको आत्माको चिरशान्तिका लागि १ मिनेट मौन धारण गरेको थियो।

मन्तव्यकै क्रममा प्रमुख अतिथि राजदूत शंकर दास बैरागी, विशिष्ठ अथिति एन. आर. एन. यूरोप संयोजक कुमार पन्त, विशेष अथिति एन. आर. एन. बेल्जियमका आई सी सी अर्जुन कुमार श्रेष्ठ र अथिति एन. आर. एन. स्विट्जरल्याण्डका आई सी सी पितम गुरूङ र छोरा बुहारीको निमन्त्रणामा स्विट्जरल्याण्ड आउनु भएका नेपालका स्याङजा निवासी खगेश्वर भट्टराईहरुले आ-आफ्नै मन्तव्यहरु राख्नु भएको थियो।

अथिति एन. आर. एन. यूरोप संयोजक कुमार पन्तले मन्तव्यकै क्रममा २०१३ सालमा स्विट्जरल्याण्डले छैठौ यूरोप बैठक गर्ने अवसर पाएको छ। यो अबसर त्यतीकै पाएको होईन संघका अध्यक्ष डा. विनय श्रेष्ठले स्पेन सँग लडेर स्विट्जरल्याण्डले यो अबसर पाएको हो र यसलाई सबै मिलेर सफल गर्न र आफ्नो तर्फबाट सहयोग र साथ रहने बताउनु भएको थियो। संघका कोषाध्यक्ष हिरालाल श्रेष्ठले २०११ डिसेम्बर सम्मको आयव्ययको आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्नु भएको थियो।

अध्यक्ष विनय श्रेष्ठले औपचारिक कार्यक्रमको समापन गरे लगत्तै सरोज यादवको नेतृत्वमा तयार पारिएको स्वादिष्ठ नेपाली खाना संगै दोस्रो चरणको सांस्कृतिक कार्यक्रम शुरु भएको थियो। गौरी गुभाजु, बिन्दु भट्टराई, शर्मिला मगर, डेजी राई र नेपाली जन सम्पर्क समिति स्विट्जरल्याण्डका अध्यक्ष राम कुमार महत्तोहरुले उपस्थित सबैलाई आफ्नो नृत्य, गीत प्रस्तुत गर्दै मनोरन्जन गराएको थियो। संघकी सदस्य सिमा गौतमले सांस्कृतिक कार्यक्रमको संचालन गर्नु भएको थियो।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गैरआवासीय नेपाली संघ भाषा, साहित्य, संस्कृति तथा सम्पदा समितिको साप्ताहिक कार्यक्रम प्रवासी प्रवाहको चवालिसौ शृङ्खलामा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका कुलपति गंगाप्रसाद

लिसवोन । पोर्चुगलस्थित नेकपा एमालेको प्रवास संगठन प्रवासी नेपाली मञ्च पुनर्गठन भएको छ । ३५ सदस्यीय कार्य कार्यसमितिको अध्यक्षमा अध्यक्ष

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेल्जियम शाखाको अध्यक्षमा ओम शर्मा निर्विरोध निर्वाचित हुनुभएको छ । कार्यसमितिको उपाध्यक्षमा डिल्ली अम्माई, सचिवमा पेम्बा गेलु

दमास्कस । ओमानस्थित नेपाली राजदूतावासले हिजो शनिबार साहित्य र प्रकृतिसम्बन्धी एक वेबनारको आयोजना गरेको छ । काठमाडौँको सेरोफेरोका महत्वपूर्ण र