ओबामाका लागि म्याडोना निर्वस्त्र हुन तयार

११ आश्विन २०६९, बिहीबार १५:५६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ११ असोज । पप क्वीनका रुपमा विश्वविख्यात गायिका म्याडोनाले बाराक ओबामाले अमेरिकाको राष्ट्रपति निर्वाचनमा फेरि विजय हासिल गरे स्टेजमै आफूले पहिरिएको कपडा उतारेर खुशी प्रकट गर्ने घोषणा गरेकी छिन् । म्याडोनालाई उद्धृत गर्दै फक्स न्युजले जनाएअनुसार ५४ वर्षिया म्याडोनाले आफ्ना प्रशंसकहरुसंग ओबामाको पक्षमा मतदान गर्न अपिल गरेकी छिन् ।
उनले भनेकी छिन्, ‘हाम्रो ह्वाइट हाउसमा एक अश्वेत मुस्लिम रहनु अद्भुत कुरा हो, त्यसैले म आग्रह गर्दछु कि तपाईंहरुको भोट ओबामालाई पर्नु नै उपयुक्त हुनेछ ।’ ओबामाले समलिंगीहरुका लागि लडिरहेको उल्लेख गर्दै म्याडोनाले थपिन्, ‘जब दोहोरयाएर ओबामा ह्वाइट हाउसमा प्रवेश गर्छन्, त्यस अवसरमा केही समयका लागि मेरो शरिरमा एउटै पनि वस्त्र रहने छैन ।’

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

विश्वभरी कोरोनाभाइरसबाट सङ्क्रमितको साप्ताहिक सङ्ख्या बढ्दै गएको पाइएको छ । यही जुलाई १७ देखि २५ सम्मको सात दिनमा त्यसको अघिल्लो

बेइजिङ । कोरोना भाइरसको उद्गमस्थल चीनमा पछिल्लो समयमा नयाँ सङ्क्रमितहरु भेटिने क्रम बढेको बताइएको छ । चीनमा आइतबार कोरोना भाइरसका

सिड्नी । अष्ट्रेलियाको संघीय राजधानी सिड्नीमा संकटकाल घोषणा गरिएको छ । कोरोनाभाइरसको महामारी बढ्दै गएकाले त्यसलाई न्युनिकरण गर्नका लागि शुक्रबार

भारतको मुम्बईमा बाढीले घर भत्काउँदा कम्तीमा २५ जनाको मृत्यु भएको छ । अत्यधिक बर्षाका कारण आएको ठूलो बाढी मुम्बईका बस्तीहरुमा