टिप्परको ठक्करबाट २ जनाको मृत्यु

६ चैत्र २०६८, सोमबार ११:४८ मा प्रकाशित

बुटवल, ६ चैत । टिप्परको ठक्करबाट आज बुटवलमा  २ जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा बुटवल चादबारी घरभई जिल्ला वन कार्यालय रुपन्देहीमा कार्यरत अधिकृत दिलिप न्यौपाने र लेखापाल बुटवल देवीनगरका नवराज श्रेष्ठ रहेको इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलले जनाएको छ । बुटवलबाट भैरहवा जाँदै गरेको लु ५ प २३४० नम्बरको मोटरसाइकललाई सोही दिशाबाट आइरहेको लु १ ख ३९६० नम्बरको टिप्परले बिहान पौने १० बजे मिलनचोकमा ठक्कर दिएको थियपो । दुबै जनाको घटनास्थलमै ज्यान गएको पश्चिम क्षेत्रीय ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलले जनाएको छ । सडकमा रहेको खाल्डोका कारण मोटरसाइकलले गति कम गरेको अवस्थामा  तीब्र गतिमा रहेको टिप्परले हान्दा मोटरसाइकलमा सवार दुबै जनाको ज्यान गएको प्रत्यक्षदर्शीहरुले बताएका छन् । ठक्कर दिने टिप्पर र चालकलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिई अनुसन्धान सुरु गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ८ हजार ५ सय २० जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २ सय

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मन्त्रिपरिषद् गठन गरेका छन् । उनले यसअघि आफ्नो क्याबिनेटमा रहेका सबै मन्त्रीहरुलाई दोहोर्‍याएका छन्

काठमाडौँ। पूर्व रानी कोमल शाह अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएकी छन् । काठमाडौँको थापाथलीस्थित नर्भिक अन्तर्राष्ट्रिय अस्पतालमा उपचाररत शाह आज अपराह्न ४

नयाँ दिल्ली । कोरोनाभाइरसको दोस्रो लहरको सामना गरिरहेको भारतमा केही दिनदेखि संक्रमितको दैनिक मृत्यु संख्यामा कमी आएको छैन । भारतको