टिप्परको ठक्करबाट २ जनाको मृत्यु

६ चैत्र २०६८, सोमबार ११:४८ मा प्रकाशित

बुटवल, ६ चैत । टिप्परको ठक्करबाट आज बुटवलमा  २ जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा बुटवल चादबारी घरभई जिल्ला वन कार्यालय रुपन्देहीमा कार्यरत अधिकृत दिलिप न्यौपाने र लेखापाल बुटवल देवीनगरका नवराज श्रेष्ठ रहेको इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलले जनाएको छ । बुटवलबाट भैरहवा जाँदै गरेको लु ५ प २३४० नम्बरको मोटरसाइकललाई सोही दिशाबाट आइरहेको लु १ ख ३९६० नम्बरको टिप्परले बिहान पौने १० बजे मिलनचोकमा ठक्कर दिएको थियपो । दुबै जनाको घटनास्थलमै ज्यान गएको पश्चिम क्षेत्रीय ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलले जनाएको छ । सडकमा रहेको खाल्डोका कारण मोटरसाइकलले गति कम गरेको अवस्थामा  तीब्र गतिमा रहेको टिप्परले हान्दा मोटरसाइकलमा सवार दुबै जनाको ज्यान गएको प्रत्यक्षदर्शीहरुले बताएका छन् । ठक्कर दिने टिप्पर र चालकलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिई अनुसन्धान सुरु गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) ले साउन १६ गते शनिबार संसदीय दलको नेताको चुनाव गर्ने भएको छ । विहीबार

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

चितवन- नयाँ पर्यटकीय गन्तव्यका रूपमा चिनिएको सिन्ती झरना आन्तरिक पर्यटकीय गन्तव्य बन्दै गइरहेको छ । चितवनको कालिका नगरपालिका-९ मा रहेको

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।