विपक्षी आन्दोलनको रुपरेखा आज कोरिंदै

११ आश्विन २०६९, बिहीबार ०९:५२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईको नेतृत्वमा रहेको सरकार ढाल्न आन्दोलनबाहेक अरु विकल्प नभएको ठहरमा पुगेका विपक्षी दलहरुले आज आन्दोलनको रुपरेखा तय गर्नका लागि बैठक बस्दैछन् । नेपाली काँग्रेसका उपसभापति रामचन्द्र पौडेलका अनुसार हिजो एमाले पार्टी कार्यालय बल्खुमा बसेको विपक्षी राजनीतिक दलहरुको बैठकले आजको बैठकमा प्रस्तुत गरिने एजेन्डालगायतका विषयमा छलफल गरेको थियो । आन्दोलनको प्रभावकारिताका लागि आजको बैठकले कार्यदल निर्माण गर्नेछ ।
आन्दोलनको स्वरुप, स्थान तथा त्यससँग सम्बन्धित अन्य कुराहरु कार्यदलले तय गरी त्यसलाई शीर्ष नेताहरुको बैठकमा प्रस्तुत गरिने योजनाअनुसार बैठकमा आन्दोलनका सम्भावित प्रकृति सम्बन्धमा नेताहरुबाट आएका विभिन्न प्रस्तावमा आज छलफल गरी दलहरु निचोडमा पुग्नेछन् । हिजोको बैठकमा नेपाली काँग्रेस, एमाले, नेकपा माओवादी, राप्रपा, मधेस समाजवादी दलका नेताहरु उपस्थित थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वोगोटा । दक्षिण पश्चिमी कोलम्बियाको एउटा कारगारमा दंगा सुरु भएपछि आगलागी हुँदा ४९ जना कैदी मारिएका छन् । अरु ३०

किभ । रुसले गरेको क्षेप्यास्त्र आक्रमणमा परी युक्रेनको पोल्तावा सहरस्थित औद्योगिक क्षेत्रमा कम्तीमा १८ जनाको मृत्यु भएको छ । क्रेमेन्चुक

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सरकारले धान चामलको उत्पादन र उत्पादकत्व वृद्धि गर्दै यसको आयात प्रतिस्थापन गर्ने रणनीति लिएको बताएका

काठमाडौँ । प्रत्येक वर्ष असार १५ गते मनाइने धान दिवसका अवसरमा आज खेतमा काम गरी दहीच्युरा खाएर मनाइँदै छ ।

आजको प्रमुख समाचार