राष्ट्रपतिले सरकार हटाउने जोखिम नलिने मन्त्री महतोको दाबी

१० आश्विन २०६९, बुधबार १८:२९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १० असोज । विपक्षी राजनीतिक दलहरुले राष्ट्रपतिले सरकार हटाउने मामलामा तदारुकता नदेखाएकोमा असन्तुष्टि प्रकट गरिरहेकै परिवेशबीच स्वास्थ्य मन्त्री एवं सदभावना पार्टीका अध्यक्ष राजेन्द्र महतोले सरकार फेर्ने र बनाउने विषयमा राष्ट्रपति सक्रिय भएमा उनकै पद खतरामा पर्ने चेतावनी दिएका छन् । त्यसरी सक्रिय भए उनका विरुद्धमा जनता सडकमा आउने दाबी महतोले गरे । बुधबार बिराटनगरमा सञ्चारकर्मीहरुसंग कुरा गर्दै उनले सो दाबी गरेका हुन् ।
राष्ट्रपतिले त्यस्तो जोखिम उठाउलान् भन्नेमा आफूलाई शंका रहेको बताउंदै मन्त्री महतोले विपक्षी दलहरुले थालेको सडक आन्दोलनलाई पनि औचित्यहिनको संज्ञा दिए। सडकबाट सरकार बनाउन सकिन्न भन्दै उनले विपक्षीहरुले जतिसुकै ठुलो आन्दोलन गरेपनि वर्तमान सरकार सहमति नभएसम्म नहटने दाबी गरे।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । मानिसको स्वाब सङ्कलन नै नगरी कोभिड–१९ परीक्षणको पिसिआर नेगेटिभ रिपोर्ट बनाउने कार्यमा एउटा गिरोह सक्रिय रहेको पाइएको छ

जिल्लाको दिपायल सिलगढी नगरपालिका–७ तथा पूर्वीचौकी गाउँपालिका–१ को सीमाक्षेत्र बुढोबाँज भन्ने ठाउँमा बेवारिसे अवस्थामा एक महिलाको शव फेला परेको छ

काठमाडौं । सम्झौता अवधि सकिएको झण्डै नौ महिनापछि कन्सेप्ट डेभलोपमेन्ट प्रालिले काठमाडौँ प्लाजामा रहेका अधिकांश पसल हटाएको छ । गत

नयाँदिल्ली । भारतमा कोरोना भाइरसको संक्रमण व्यापक रुपमा बढिरहेको छ । पछिल्लो २४ घन्टामा मात्रै झण्डै ३ लाख नयाँ संक्रमित