यात्रुवाहक जिप दुर्घटनामा ६ को मृत्यु

१० आश्विन २०६९, बुधबार ०९:५७ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १० असोज । पर्वतको वाहकीमा गए राती साढे दश बजे भएको यात्रुबाहक जिप दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु भएको छ। ग १ ज ४६७९ नंबरको जिपमा परेर मृत्यु हुनेमा मृत्यु हुनेमा पर्वत उरामपोखरा ४ की ६८ बर्षीय बसुन्धरा भट्टराई, सोही स्थानका ६४ बर्षका मन बहादुर बस्याल, वडा नं ५का ५६ वर्षिय चन्द्र माविका प्रधानाध्यापक डिल्लीराम भुसाल भएको बताइएको छ । यसैगरी वडा नं ३का ६४ वर्षिय याम बहादुर थापा, थापाकी छोरी १८ वर्षकी छोरी जीत कुमारी थापा, सोही वडाका ७६ वर्षिय भक्तराम रानाको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतले जनाएको छ। घटनामा तीन जना घाइते भएका छन्।
उकालोमा लोड तान्न नसकेर जिप ब्याक हुँदा दुर्घटना भएको हुन सक्ने प्रहरीले जनाएको छ। सो जिपले चामल, सिमेन्ट लगायतका सामाग्री समेत लिएर गएकोले ओभरलोडको कारण कच्ची सडकबाट करिव पाँच सय मिटर तल खसेको हो । जिपका चालक राजु परियार फरार रहेका छन्।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । बुधवार बसेको सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकले अघिल्लो सरकारले गरेका राजनीतिक नियुक्ति खारेज गर्ने निर्णय गरेको छ । प्रधानमन्त्रीको सरकारी

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको