कामगर्न नगएकोभन्दै श्रीमतिको हत्या

६ चैत्र २०६८, सोमबार ११:१८ मा प्रकाशित

सिन्धुपाल्चोक, ६ चैत । परिवारको अन्य सदस्य सरह काम गर्न खेतबारीमा नगएको भन्दै सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको सिपापोखरे गाविसमा आफ्नै श्रीमान्ले सुत्केरी श्रीमतीको हत्या गरेका छन् । गत शनिबार श्रीमतीको हत्यापछि पक्राउ परेका सुदीप भट्टराइले प्रहरी बयानमा श्रीमतीको हत्या आफूले गरेको स्वीकार गरेका हुन् । सुदीपले श्रीमती शर्मिला भट्टराइको हत्या रिसको झोकमा गरेको बताएका छन् । काम गर्न जान नसक्ने भएपछि आफूले शुक्रबार बेलुकी पनि श्रीमतीलाई कुटपिट गरेको उनले स्वीकारेका छन् । बुइगलमा पटुका फुकालेर हात्महत्या गर्न खोज्दा सुदिपले नाइलनको डोरीले घाँटी कसिदिएको प्रहरीसँग बयान दिएका हुन् । प्रहरीले लिएको प्रारम्भीक बयानमा सुदीप एक्लैले मात्र हत्या नगरेको पाइएको प्रहरी निरीक्षक राजभण्डारीले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले नेपाली कांग्रेसका सभापति देउवासँग आफूलाई विश्वासको मत दिन आग्रह गरेका छन् । बुधबार देउवा

काठमाडौँ । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)ले सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ताको पत्र आज संसद् सचिवालयलाई बुझाएको छ । प्रधानमन्त्री केपी

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले विश्वासको मत लिन संसद अधिवेशन आह्वान गरेपछि उनलाई असफल बनाउने रणनीति तय गर्न विपक्षी

काठमाडौँ । सङ्घीय संसद् सचिवालले यही वैशाख २७ गते हुने प्रतिनिधिसभा अधिवेशनका सन्दर्भमा बुधबार र बिहीबार कोभिड–१९ को पीसीआर परीक्षण