कामगर्न नगएकोभन्दै श्रीमतिको हत्या

६ चैत्र २०६८, सोमबार ११:१८ मा प्रकाशित

सिन्धुपाल्चोक, ६ चैत । परिवारको अन्य सदस्य सरह काम गर्न खेतबारीमा नगएको भन्दै सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको सिपापोखरे गाविसमा आफ्नै श्रीमान्ले सुत्केरी श्रीमतीको हत्या गरेका छन् । गत शनिबार श्रीमतीको हत्यापछि पक्राउ परेका सुदीप भट्टराइले प्रहरी बयानमा श्रीमतीको हत्या आफूले गरेको स्वीकार गरेका हुन् । सुदीपले श्रीमती शर्मिला भट्टराइको हत्या रिसको झोकमा गरेको बताएका छन् । काम गर्न जान नसक्ने भएपछि आफूले शुक्रबार बेलुकी पनि श्रीमतीलाई कुटपिट गरेको उनले स्वीकारेका छन् । बुइगलमा पटुका फुकालेर हात्महत्या गर्न खोज्दा सुदिपले नाइलनको डोरीले घाँटी कसिदिएको प्रहरीसँग बयान दिएका हुन् । प्रहरीले लिएको प्रारम्भीक बयानमा सुदीप एक्लैले मात्र हत्या नगरेको पाइएको प्रहरी निरीक्षक राजभण्डारीले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । कांग्रेस नेता डा.शेखर कोइराला निकट नेताहरूको भेला सुरु भएको छ । केही बेरअघि बत्तीसपुतलीस्थित अनुपम फुडल्यान्डमा कोइराला पक्षीय

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले आगामी प्रदेश तथा प्रतिनिधि सभा निर्वाचनमा विद्युतिय मतदान यन्त्र (इभीएम) प्रयोग गर्ने भए साउन मसान्तसम्म व्यवस्था

काठमाडौँ । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल (टिआइए) भएर थप दुई अन्तर्राष्ट्रिय एयरलाइन्सले नियमित उडान गर्ने भएका छन् । थाइल्याण्डको थाई स्माइल

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्ष सकिन अब १६ दिन बाँकी छ । सरकारले चालु आवमा रु तीन खर्ब ७८ अर्ब नौ