एक महिनामै सरकार ढल्ने गजुरेलको दाबी

९ आश्विन २०६९, मंगलवार १६:५७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ९ असोज । नेकपा–माओवादीका उपाध्यक्ष सीपी गजुरेलले प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको सरकार ढाल्न आफूहरुलाई एक महिना पनि नलाग्ने दावी गरेका छन् । रिपोर्टर्स क्लब नेपालले मंगलबार आयोजना गरेको साक्षात्कारमा उनले बुधवार बैठक गरेर आन्दोलनको कार्यक्रम ल्याउने जानकारी दिदै सो आन्दोलनको आधिबेहरीले प्रचण्ड र उनको गठबन्धनलाई उडाएर लैजाने चेतावनी दिए । उनले आन्दोलनको प्रकृति प्रलयकारी हुने भएकोले सरकार ढल्न एक महिना पनि नलाग्ने दाबी गरे । आन्दोलनको सफलतापछि सहमतिको सरकार र यसको नेतृत्वको विषयमा छलफल गर्ने पनि उनले बताए ।
भोली नेतृत्वको लागि आफूहरुको समेत दावी रहन सक्ने तर अहिले प्रचण्ड र बाबुरामले सहजै सरकार नछाड्ने भएपछि आन्दोलन निर्विकल्प बनेको उनको कथन थियो । प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईलाई नढाले मुलुकको राष्ट्रियता नरहने, मुलुक असफल राष्ट्र बन्ने, जनताका अधिकार झन झनै खोसिदै जाने भएकोले पनि सरकार ढाल्नु अनिवार्य भएको उनको तर्क थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौँ। नेकपा माओवादी केन्द्रले स्थायी कमिटी बैठक बोलाएको छ । सोमबार दिउँसो १ बजे बैठक बोलाइएको छ । समसायिक राजनीतिक

नेकपा (माओवादी केन्द्र) का स्थायी समिति सदस्य देवेन्द्र पौडेलले निकट भविष्यमै नेकपा (एमाले) माधवकुमार नेपाल पक्षसँग पार्टी एकता हुन सक्ने

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर