पोखरा बिमानस्थलमा अवरोध

९ आश्विन २०६९, मंगलवार १४:१२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ९ असोज । एमाओवादी नेतृत्वको सरकारबाट पोखरा अन्तर्राष्टिय क्षेत्रिय बिमानस्थल बनाउन पहलकदमी लिन नसकेपछि प्रचण्ड स्वयम् पोखरावासीलाई मनाउन पोखरा पुगे । तर, बोलीको ठेगान नभएका प्रचण्डले दिएको आश्वासनमाथि विश्वस्त हुन नसकेपछि स्थानीयले आफ्ना माग पुरा गराउन दबाव दिने उदेश्यले मंगलबार पोखरा विमानस्थल अबरुद्ध पारेका छन् । स्थानीयको अबरोध पछि पोखराबाट हुने सबै उडान साढे तीन घण्टा प्रभावित भएको थियो ।
आन्दोलनकारी स्थानीयले बन्दको वेवास्ता गरेको भन्दै यती एयरलाईन्सको कार्यालयमा तोडफोड समेत गरेका थिए । तोडफोडपछि यति एयरलाईन्सको सिटी कार्यालयमा क्षति पुगेको प्रहरीले जनाएको छ । आन्दोलनकारी तोडफोडमा उत्रिएपछि स्थानीय प्रशासनले विमानस्थलमा उच्च सुरक्षासतर्कता अपनाएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस