हुम्ला हिंडेका बेलायती नागरिक बेपत्ता

९ आश्विन २०६९, मंगलवार १३:५८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ९ असोज । हुम्लाको लिमी उपत्यकामा घुम्न जाँदै गरेका पाउल नामका एक वेलायती नागरिक जाजरकोटबाट बेपत्ता भएका छन् । नेपाली गाइड र भरियाको साथ रहेका पाउल उनीहरुको साथ छाडेर मंगलबार विहानै बेपत्ता भएको बताइएको छ ।
जाजरकोट खगालगाउँ गाविसको छउसमा राति बास बसेका पाउलले आफूसँग रहेका नेपालीहरुलाई छाडेर गएको भरियाहरुलाई उद्धृत गर्दै बताइएको छ । पाउल बेपत्ता भएपछि प्रहरीले ओसो भिजन ट्रेकिङका नेपाली पथप्रदर्शक अर्जुन भट्टराईसहित ४ जना भरियालाई घटनाका बारेमा सोधपुछ गर्न नियन्त्रणमा लिएको हुम्ला प्रहरीले जनाएको छ ।
हराएका बेलायती नागरिक पाउलले काठमाडौंस्थित ट्रेकिङ कम्पनीलाई तीन लाख शुल्क नवुझाएका र गत असोज–४ गते हुम्ला पुगेका उनले जिविस हुम्लामा तेस्रो मुलुकबाट आउने पर्यटकले बुझाउनु पर्ने शुल्कवापतको १० डलर पनि नबुझाएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय हुम्लाका प्रहरी निरीक्षक नरवहादुर विष्टले जानकारी गराएका छन् । यसरी पाउल एक्कासी साथी छलेर हराउनुमा कतै यही कारण त छैन भन्ने आशंका गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार