हो, हामी छुट्टियौं : मनिषा कोइराला

८ आश्विन २०६९, सोमबार २१:५४ मा प्रकाशित

काठमाडौं । बलिउडकी नायिका मनिषा कोइरालाले आफ्नो वैवाहिक जीवन असफल भएको सार्वजनिक रुपमै स्विकारेकी छिन् । केही समयअघि नेपाल आउँदा समेत यो मामला लुकाएकी मनिषाले भारतीय दैनिक पत्रिका टाइम्स अफ इण्डियालाई अन्र्तवार्ता दिंदै बाहिर ल्याएकी हुन् ।

उनले भनेकी छिन्, ‘अहिले मलाई कस्तो लागिरहेको छ भने कोही मानिस विवाहको लागि सही हुन्छन् त कोही हुँदैनन् । म भइँन । हो, हामी छुट्टसिक्यौं ।’ यसबारेमा कुनै कुरा बोलेर आफ्नो पूर्व पतिको परिवारको चित्त दुखाउन नचाहने भावुक कुरा समे गरेकी छिन्, मनिषाले ।

केही महिना अघि मनिषाले डिभोर्सको प्रक्रिया थालेको भारतीय मिडियाले जनाएका थिए । तर मनिषाले यसबारे औपचारिक रुपमा कुनै टिप्पणी गरेकी थिइनन् । मनिषाले नेपाली व्यापारी सम्राछ दाहालसँग विवाह गरेकी थिइन् ।

विवाहपश्चात नै उनी निकै निराश बनेर मादक पदार्थ सेवन गरेको तस्वीरहरु समेत सार्वजनिक भएका थिए । वैवाहिक जीवन असफल भएपछि उनी अध्यात्म र ध्यानतिर लागेकी छिन् । विहान ५ बजेर उठेर ताइची सिक्ने गरेको समेत उनले बताएकी छिन् । उनले भनेकी छिन्, ‘म अहिले फरक आनन्दको अनुभूति गरिरहेकी छु ।’

असफल वैवाहिक जीवनलाई छोडदै मनिषाले फिल्मको दोस्रो इनिङ शुरु गरेको भन्दै पत्रिकाले लेखेको छ, ‘पछुताउनका लागि समेत मनिषालाई अब कुनै ठाउँ बाँकी रहेन ।’ मनिष आजकाल नियमित योगा र ध्यान समेत गर्छिन् । वैवाहिक जीवनलाई पाखा लगाउने आँट गरेकी मनिषाको फिल्मी करियरले कुन बाटो समात्छ त्यसैमा उनको बाँकी जीवनको बाटो डोरिने छ । आफ्नै कम्पनी एमके मभिङबाट सिनेमा निर्देशन गर्न खोजिरहेकी मनिषाले कस्तो फिल्म निर्देशन गर्ने हुन् ?

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ। बलिउड अभिनेत्री कंगना रनावत कुनै पनि विषयमा बोल्न, कसैको आलोचना गर्न तथा तारिफ गर्न अघि सरिहाल्छिन् । सधैंजसो चर्चामा

काठमाडौं । अमेरिकामा बस्दै आएका बिरन भट्टराईको लगानीमा एउटा म्युजिक भिडियो निर्माण भएको छ । ‘सन्नी सन्नी’ बोलको सो भिडियोलाई

काठमाडौं। चर्चित गायिका ब्रिटनी स्पियर्सको बेडरुममा समेत निगरानी हुन्थ्यो र उनको जासुसी गर्नको लागि उनका आफ्नै पिताले एक सुरक्षा फर्मलाई

काठमाडौं । कमेडियन कपिल शर्मा गम्भीर संकटमा फसेका छन् । भारतीय कमेडी टेलिभिजन शो ‘द कपिल शर्मा शो’विरुद्ध उजुरी दायर