क्षेत्रिय बिमानस्थल निर्माण हुने प्रचण्डको आश्वासन

८ आश्विन २०६९, सोमबार २१:३७ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ८ असोज । पोखरामा अन्तर्राष्ट्रिय क्षेत्रीय बिमानस्थलको टुंगो लगाउन नसकेका कारण एमाओवादी नेतृत्वप्रति पोखरेली जनतामा व्यापक आक्रोश फैलिएको बुझेपछि एमाओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड असन्तुष्ट पोखरेलीलाई फकाउने कसरतमा लागेका छन् । उनले बिमानस्थल निर्माणको टुंगो छिट्टै हुने बताएका छन् ।
सोमबार पोखरा बिमानस्थल गेट अगाडि जारी रिले अनसनस्थलमा पुगेर दाहालले बिमानस्थल निर्माणकालागि अर्थमन्त्री नेतृत्वको एक टोली चीन जान लागेको र त्यस विषयमा उतै टुंगो लाग्ने जनाउंदै उक्त प्रतिवद्धता व्यक्त गरेका हुन् । उनका कुरा सुन्ने पोखरेली भने प्रचण्डको आश्वासनमा विश्वस्त नदेखिएका बताइएको छ ।
बिमानस्थल निर्माणका लागि केही कानुनी जटिलता देखिएकाले टोलीले चीनमै त्यसको समाधान गर्ने र जसरी पनि निर्माण भएर छाड्ने उनले बताए । उनले चीनबाट टोली नफर्किदासम्म आन्दोलनको स्वरुप बदलेर सहयोग गर्न बिमानस्थल निर्माण सरोकार समितिसमक्ष अनुरोध गरे ।
आइतबार प्रचण्ड अकस्मात पोखरा पुगेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गृहमन्त्री बालकृष्ण खाणले संसद्मा विचाराधिन रहेको नागरिकता विधेयकलाई दलको सहमतिमा अघि बढाउने प्रयत्नमा सरकार लागेको बताउनुभएको छ । विधेयक अघि

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकालाई अमेरिकाको ‘स्टेट पार्टनरसिप प्रोग्राम’ एसपीपीमा आबद्ध नहुने निर्णय पठाएको छ । गृहमन्त्री वालकृष्ण खाँणका अनुसार एसपीपीमा

काठमाडौं । नेकपा एमालेका महासचिव शंकर पोखरेलले नेपाली काँग्रेस नेतृत्वको गठबन्धनबाट समाजवाद सम्भव नुहने बताएका छन् । सोमबार नरबहादुर कर्मचार्य

काठमाडौं । घूसकाण्डमा मुछिएका काठमाडौं जिल्ला अदालतका न्यायाधीश राजकुमार कोइराला निलम्बित भएका छन् । घटना छानबिनका लागि जाँचबुझ समिति गठनबारेको

आजको प्रमुख समाचार