अवैध मदिरा नियन्त्रण गर्न सहमति

८ आश्विन २०६९, सोमबार २०:२५ मा प्रकाशित

रुपन्देही, ८ असोज । मदिरा उत्पादक संघ र मदिरा व्यवसायी संघबीच बुटवलमा भएको छलफलले अवैध घरपालुवा मदिरा नियन्त्रण गर्न दुवै पक्ष सहमत भएका छन् । अवैध घरपालुवा मदिरामा अखाद्य वस्तु मिसाइएको हुने तथा गुणस्तरहीन भएकाले त्यस्ता मदिरा बिक्री वितरण गर्नु सामाजिक अपराध भएकाले त्यसको नियन्त्रणका लागि उत्पादन संघ र विक्रेताले सामूहिक पहल गर्ने प्रतिबद्धता जनाएका छन् । उत्पादक संघले राखेको कार्यक्रम रुपन्देहीका मदिरा विक्रेता व्यवसायी संघका अध्यक्ष अशोक श्रेष्ठ, महासचिव सुलोचन ढकाल, नेपाल मदिरा विक्रेता महासंघका उपाध्यक्ष कृष्णप्रसाद नेपाल लगायतले मदिरा उद्योगीहरुले उद्योगीको हकहित मात्र नभै विक्रेताको लगानीको सुरक्षाका सवालमा समेत ध्यान दिन माग गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा मदिरा उत्पादक संघका अध्यक्ष रवि के.सी., द्वितीय उपाध्यक्ष नारायण पौडेल, महासचिव एकराज अर्याल, सदस्यहरु अर्जुन श्रेष्ठ, राजु गुरु लगायतले मदिरा विक्रेता र उद्योगीबीचको सुमधुर सम्बन्ध कायम गरी अगाडि बढेमा दुवैलाई पक्षलाई फाइदा हुने बताउनुभएको थियो ।
– चन्द्रकान्त खनाल

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पहिरोका कारण सिद्धार्थ राजमार्ग र तानसेन-तम्घास सडक अवरुद्ध भएको छ । सिद्धार्थ राजमार्गका धेरै ठाउँमा पहिरो खसेको र

नवलपरासी । नवलपुर (नवलपरासी पूर्व) को मध्यविन्दु नगरपालिका-१० मा पर्ने तीन वटा खहरेखोलाको डाइभर्सन बाढीले बगाएपछि पूर्व-पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध भएको

बागलुङ । निरन्तरको वर्षाका कारण बागलुङका दुई ठूला राजमार्ग अवरुद्ध भएका छन् । राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाका रूपमा रहेको मध्यपहाडी पुष्पलाल

चितवन । विकास गतिमा तीव्ररुपमा अघि बढिरहेको भरतपुर महानगरपालिकामा योजना लिएर गएपछि रित्तो हात फर्किनु पर्दैन । महानगरभित्रका वडाध्यक्षहरू योजना

आजको प्रमुख समाचार