च्याउ उम्रे सरि सुन्दरी प्रतियोगिता; मिस ई कलेज २०१२का सहभागी सुन्दरीले देखाए प्रतिभा

६ आश्विन २०६९, शनिबार २१:४२ मा प्रकाशित

काठमाण्डौ । लाग्छ नेपाल सुन्दरीहरुको देश र सुन्दरी छान्ने प्रतियोगिताले सुन्दरी उत्पादन गर्न भ्याई नभ्याई छ । यस्तै मेसोमा मिस ई कलेज २०१२ को ताज जित्न आतुर सहभागीहरु सुन्दरीहरुले आफ्नो प्रतिभा पस्केका छन् । शनिबार काठमाण्डौमा आयोजना गरिएको ट्यालेन्ट शो मा उनीहरुले आफु भित्र रहेको प्रतिभा प्रदर्शन गर्ने अबसर पाएका हुन् । निर्णायक थिए अनुप डंगोल, दिपक लिम्वु, डव्बु श्रेत्री, साहरा प्रधान । प्रतिस्पर्धीहरुले नृत्य, गायन, वाद्यवादन तथा वक्तृत्वकला लगायतका प्रतिभा प्रदर्शन गरेका थिए । आगामी असोज १९ गते काठमाण्डौको राष्ट्रिय नाचघरमा प्रतियोगिताको फाईनल हुने आयोजकले जनाएको छ । मिस ई कलेजको विजेता सुन्दरीले २ लाख बराबरको छात्राबृत्ति र गिफ्ट ह्याम्पर प्राप्त गर्नेछिन् । सिजन मिडियाले आयोजना गर्दै आएको मिस ई कलेजको यो चौथो संकरण हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पुरानो क्लासिक शैलीको झझल्को दिने किसिमले केहि नयाँ प्रयोग सहित गायक बिन्ती कुमार गुरुङले आफ्नो नयाँ सांगीतिक कोशेली

काठमाडौं । हालै सम्पन्न ११ औ विन्ध्यवासिनी म्युजिक अवार्ड २०७७ बाट चर्चित गायिका पुर्णिमा लामाले सुगम संगीत महिला गायिका विधातर्फको

काठमाडौं । रंग पत्रकारिता सक्रिय युवा पत्रकार सूर्य चन्दलाई ‘संगीत पत्रकारिता पुरस्कार’ प्रदान गरिएको छ । ‘चौथो राष्ट्रिय समावेशी म्युजिक

काठमाडौँ । निर्देशक दिपक श्रेष्ठको कमब्याक चलचित्र ‘घिन्ताङ’ मा अभिनेत्रीको रुपमा केकी अधिकारी अनुवन्ध भएकी छन् । २ नायिकाले चलचित्र