पूर्वराजाको भ्रमण विथोल्न तनहूंमा यातायात बन्दको घोषणा

६ आश्विन २०६९, शनिबार १९:४९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ६ असोज । पूर्वराजाको भ्रमण विथोल्नकै लागि गत शुक्रबार म्याग्दी बन्द गर्ने एमाओवादी लगायतका राजनीतिक दलहरुको कदमको कतिपय शीर्ष नेतृत्व तहबाटै आलोचना भइरहेको परिवेशबीच पूर्वराजाको भ्रमण विथोल्ने उद्देश्यले तनहुंका विभिन्न राजनीतिक दलले असोज ८ गते सोमबार जिल्लाभर यातायात बन्दको घोषणा गरेका छन् ।
गण्डकी र धवलागिरी अंचलका विभिन्न मठमन्दिरको एक साता लामो धार्मिक भ्रमणमा निस्किएका पूर्वराजा ज्ञानेन्दले सोमबार दमौलीको व्यास गुफा र शिवपान्चायन मन्दिरको दर्शन गर्ने कार्यक्रम तय भएपछि तनहुं जिल्लामा क्रियाशील राजनीतिक दलहरुले असोज ८ गते बिहान ७ बजेदेखि एक घण्टा जिल्लाभर यातायात बन्द गर्ने घोषणा गरेका हुन् ।
एकीकृत नेकपा माओवादी, नेपाली कांग्रेस, नेकपा एमाले, नेकपा माओवादी, राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी, राष्ट्रिय जनमोर्चा पार्टी, दलित जनजाती पार्टी र नेकपा संयुक्तले शनिवार संयुक्त प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै देवी देवता र मठमन्दिरको दर्शन तथा पुजाआजाका नाममा पुर्वराजा राजनीतिमा सक्रिय हुन खोजेको आरोप लगाएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सत्ता साझेदार दल जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)का संघीय परिषद् अध्यक्ष बाबुराम भट्टराईले नेकपा एमालेका सांसदहरुलाई पदबाट राजीनामा दिन

काठमाडौं ।नेपाली कांग्रेसको १४औं महाधिवेशनअन्तर्गत पालिका तहको अधिवेशन सम्पन्न हुने चरणमा छ । अहिलेसम्म ६४ जिल्लामा वडा तहको अधिवेशन र

काठमाडौं ।प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेले प्रतिनिधिसभा बैठकमा दिनदिनै नाराबाजी गरेर निहुँ खोज्न थालेपछि सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले ‘एक्सन’ थालेका छन्

काठमाडौँ । सरकारले अघि सारेको लक्ष्यअनुसार नै कोरोना भाइरस विरुद्धको खोप लक्षित वर्गमा पुग्ने देखिएको छ । सरकारले असोजमसान्तसम्म लक्षित