भारतीय गोर्खा भूपू सैनिक संघ हङकङले दोस्रो वार्षिक उत्सब मनायो

५ आश्विन २०६९, शुक्रबार २३:३३ मा प्रकाशित

मुक काजी गुरुङ, हङकङ । भारतीय गोर्खा भूपू सैनिक संघ हङकङले जोर्डन स्थित फुलबारी क्लबमा आफ्नो स्थापनाको दोस्रो वार्षिक उत्सव एक रात्री भोजको आयोजना गरि मनाए। हङकङमा बसोबास गर्दै आईरहेका भारतीय गोर्खा भूपू सैनिकहरूको जमघट बिच संघको लोगो अंकित केक काटी एक आपसमा दलेर उल्लासमय बातावरणमा वार्षिक उत्सव मनाए।

संघका सचिव दुर्जोधन लिम्बुले सञ्चालन गरेको उक्त कार्यक्रममा प्रथम उपाध्यक्ष जजिन चाम्लिङले स्वागत मन्तव्य राखेका थिए भने अध्यक्ष जंग बहादुर गुरुङले हातमा हात र कांधमा कांध मिलाई संघलाई आजको यो स्थिति सम्म ल्याई पुर्‍याउंनु हुने सम्पूर्ण पदाधिकारी, सल्लाहकार र सदस्यहरुलाई धन्यवाद ज्ञापन ब्यक्त गरे साथै संघको गतिबिधिहरुलाई संसारभरि प्रचारप्रसार गरिदिने मिडियाकर्मीहरुलाई पनि बिशेष धन्यवाद दिएका थिए र हालसम्म संघमा ८९ जनाले आजीवन सदस्यता लिई सकेका छन भने दिनप्रतिदिन सदस्यता लिनेहरुको संख्या बढि रहेको पनि अध्यक्ष गुरुङले जानकारी गराए।

हालै संघमा सदस्यता लिने दुई भूपू सैनिकहरूलाई पनि खादा लगाई सम्मानपूर्वक संघमा आबद्ध गराईएको थियो भने संधले गत २६ अगस्टको दिन सम्पन्न द्दितीय भीसी सांझलाई उल्लेखनिय सहयोग गर्ने सदस्यहरू तथा कार्यक्रममा रोचक खुकुरी नाच प्रदर्शन गर्ने टोलीलाई पनि प्रशंसा पत्र प्रदान गरिएको थियो।

कार्यक्रममा ब्रिटिस गोर्खा भूपू सैनिक संघका अध्यक्ष हेमप्रताप गुरुङ तथा उपाध्यक्ष नरहाङ राईको साथमा अन्य केहि सदस्यहरुको पनि उपस्थिति रहेको थियो।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

न्यूयोर्क । न्युयोर्क राज्य संसदमा नेपाली मूलकी सराहना श्रेष्ठले उम्मेदवारी घोषणा गरेकी छिन् । सराहनाले न्युयोर्क राज्य संसदको तल्लो सदनमा

अमेरिका। अमेरिकाको मेरिल्याण्डमा अवस्थित मोर्गन स्टेट युनिभर्सिटीमा कार्यरत एक नेपाली मूलका प्राध्यापकले सो विश्वविद्यालयले प्रदान गर्ने रिसर्च एण्ड स्कलरसिप अवार्ड

न्युयोर्क। पत्रकारितामार्फत मानवताका क्षेत्रमा असाधारण सेवा गरेवापत न्युयोर्क निवासी पत्रकार किशोर पन्थीलाई अमेरिकाको विश्वविद्यालयले मानार्थ पीएचडी अर्थात् डाक्टर अफ फिलोसोफीबाट

काठमाडौं । न्यूयोर्क राज्य संसदको चुनावमा पहिलो पटक नेपाली मूलकी एक युवती सांसद बन्ने सम्भावना बढेको छ । नेपाली मुलकी

आजको प्रमुख समाचार