पश्चिम नेपाल बस ब्यबसायीहरुलाई लाग्यो चुनाब

५ आश्विन २०६९, शुक्रबार ०७:४२ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, ५ असोज । बस ब्यवसायीहरुको यस क्षेत्रकै ठुलो संस्था पश्चिम नेपाल बस ब्यबसायीहरुको चुनाबको लागी बिभिन्न दलनिकट संगठनहरुले अभियानलाई तिब्र बनाएका छन् । यसै सिलसिलामा नेकपा एमालेनिकट लोकतान्त्रिक यातायात ब्यवसायी राष्टिय मन्चले पश्चिम नेपाल बस ब्यवसायी संघको आसन्न निर्वाचनका लागि आफ्ना उम्मेदवारहरु तय गरेको छ ।
संघको निर्वाचनका लागि मन्चको तर्फवाट वर्तमान उपाध्यक्ष नारायण घिमिरेले अगुवाई गर्ने छन् । मन्चको सम्पन्न भेलाले संघको अध्यक्षमा घिमिरेसंगै वरिष्ठ उपाध्यक्षमा गणेशबहादुर भट्टराई, उपाध्यक्षमा ध्रुवराज अर्याल र केशव पन्त , महासचिवमा जिवन कुमार बन्जाडेलाई तय गरेको जनाईएको छ ।
यसैगरी सचिवमा गोपालबहादुर पौडेल सहसचिवमा कुश्माखर रेग्मी र सुवास पौडेल तथा कोषाध्यक्षमा रबिन्द्र बिक्रम हमाललाई आफ्नो तर्फवाट उम्मेदवार बनाउने सर्बसम्मत निर्णय भएको मन्चका केन्द्रिय सह कोषाध्यक्ष गणेश बहादुर भटराईले बताउनु भयो ।मन्चको तर्फवाट उम्मेदवारहरु तय गरी सकेको मन्चले आफ्ना उम्मेदवारहरु लाई यातायात ब्यबसायीहरुका बिच गएर उनीहरुका समस्या बुझेर काम गर्न निर्देशन दिएको बताईएको छ ।
उता नेपाली काग्रेस एमाओबादी र माओबादीहरुपनि आफनो अभियानामा लागेका छन् । हाल पश्चिम नेपाल बसब्यबसायीसमितिका वरिस्ठ उपाध्यक्ष एबं माओवादीनिकट दधि खरेलले अध्यक्षमा उम्मेदवारी दिने बुझिएको छ । नेपाली कांग्रेसलेचाहिं पुर्वसमितिका उपाध्यक्ष परशुराम ढकाललाई अध्यक्षमा अघिसारे पनि अहिलेसम्म प्यानल खडा गरेको छैन । सहमतिमै जाने सोचका कारण आफ्नो प्यानल खडा नगरिएको ढकालको भनाई छ ।
यस समितिका बस अधिराज्यभर संञ्चालनमा रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गृहमन्त्री बालकृष्ण खाणले संसद्मा विचाराधिन रहेको नागरिकता विधेयकलाई दलको सहमतिमा अघि बढाउने प्रयत्नमा सरकार लागेको बताउनुभएको छ । विधेयक अघि

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकालाई अमेरिकाको ‘स्टेट पार्टनरसिप प्रोग्राम’ एसपीपीमा आबद्ध नहुने निर्णय पठाएको छ । गृहमन्त्री वालकृष्ण खाँणका अनुसार एसपीपीमा

काठमाडौं । नेकपा एमालेका महासचिव शंकर पोखरेलले नेपाली काँग्रेस नेतृत्वको गठबन्धनबाट समाजवाद सम्भव नुहने बताएका छन् । सोमबार नरबहादुर कर्मचार्य

काठमाडौं । घूसकाण्डमा मुछिएका काठमाडौं जिल्ला अदालतका न्यायाधीश राजकुमार कोइराला निलम्बित भएका छन् । घटना छानबिनका लागि जाँचबुझ समिति गठनबारेको

आजको प्रमुख समाचार