बोली फेर्दै सिनेमा खेल्दै

४ आश्विन २०६९, बिहीबार २०:२५ मा प्रकाशित

‘पाए अन्त नपाए लखनको जन्त’ यस्तै भएको छ अहिले नायिका झरना बज्राचार्यको जीवनमा । नेपाली सिनेमाकर्मीहरूले चाहिनेभन्दा बढी नै महत्व दिन थालेपछि– ‘सिनेमा खेल्ने त इच्छा नै छैन’ भन्दै म्युजिक भिडियोतिर हराइरहेकी उनी पछिल्लो समय नायिकाभन्दा पनि बढी मोडल हुन पुगेकी थिइन् । पछि आफूभन्दा निकै जुनियरसँग पनि भिडियोमा कम्मर मर्काएर नाच्नुपर्दा उनलाई पनि खासै रमाइलो भने लागेको रहेनछ । सबैको हाईहाई पाएकी झरनाले फिल्मबाट बाईबाई हुने अवस्थामा आइपुग्दा भने केही रामै्र कुरा सोचिन् र भन्न थालिन्– ‘सिनेमा क्षेत्रलाई त्याग्न सक्दिनँ ।’
यसरी समय र परिस्थितिअनुसार विचार, सोच र उद्देश्य बदल्न सक्ने झरना यतिबेला भने सिनेमाबाट अफर आउनासथ नाइँनास्ती होइन कि ‘ए कुरा गरौँ न त’ भन्न थालेकी छिन् । यसकारणले पनि उनले गत हप्ता मात्र दुईवटा चलचित्रमा काम गर्न मञ्जुरी दिएकी छिन् ।
झरनाले अभिनय गरेका सिनेमा हिट छैनन् तर पनि उनलाई मन पराउने र पर्दामा झरनालाई हेर्नका लागि तयार हुन सिनेमाहलमा दर्शकको सङ्ख्या नभएको पनि होइन । यो कुरा बुझेर पनि होला अब झरनाले पहिलेजस्तो सिनेमालाई ‘छ्या’चाहिँ नभन्लिन् कि ? यो हाम्रो अनुमान हो

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । म्युजिक भिडियोमा डेब्यु गरेका अमेरिकाको पेन्सिलभिनिया राज्यको पिटर्सबर्ग निवासी पुर्ण लम्साल अभिनित ‘तिमी छौ र’ बोलको को म्युजिक

अमीषा पटेल अभिनेत्री अमीषा पटेल अभिनेता ऋतिक रोशनको फिल्म ‘कहो ना प्यार है’बाट अभिनयमा डेब्यु गरेकी हुन् । त्यसपछि उनले

काठमाडौं । कुसुम गुरुङको नयाँ गीत ‘काफल पाक्यो’ सार्वजनिक भएको छ । दिनेश ‘काजी’ बान्तवाको संगीत रहेको गीतमा शब्द मदन

काठमाडौँ । लोकप्रिय गायिका अन्जु पन्तको सुमधुर स्वरमा समावेश ‘छटपटी’ बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ। इजराएलमा बसेर आफ्नो