वर्तमान सरकारले निर्वाचन गराउन सक्दैन : मन्त्री महतो

४ आश्विन २०६९, बिहीबार १८:५१ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ४ असोज । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्री राजेन्द्र महतोले प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको अहिलेको सरकारको नेतृत्वमा निर्वाचन हुन नसक्ने ठोकुवा गरेका छन् । प्रधानमन्त्रीमा सहमति नबने पनि संविधानसभाको निर्वाचन हुने भन्दै त्यसबेला गैर ाजनीतिक नेतृत्वको सरकार बन्ने दावी मन्त्री महतोले गरे ।
बिहिबार राजधानीमा आयोजित एक कार्यक्रममा उनले ‘काग्रेसको नेतृत्वमा सरकार बन्ने सम्भावना केही समयअघि रहे पनि अब नरहेको’ तर्क गरे । उनको बुझाईमा ‘काग्रेसले संविधान दिन नचाहेकोले’ उसको नेतृत्वमा सरकार बन्ने सम्भावना नरहेको हो । काग्रेसको नेतृत्वलाई मधेसी मोर्चाले समर्थन नगर्ने उनको धारणा थियो । चैत्र–बैशाखभित्रमै नयाँ निर्वाचन हुनुपर्ने भन्दै संघीयताविनाको संविधान नेपालमा जारी हुनै नसक्ने ठोकुवा महतोले गरे ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पहिरोका कारण सिद्धार्थ राजमार्ग र तानसेन-तम्घास सडक अवरुद्ध भएको छ । सिद्धार्थ राजमार्गका धेरै ठाउँमा पहिरो खसेको र

नवलपरासी । नवलपुर (नवलपरासी पूर्व) को मध्यविन्दु नगरपालिका-१० मा पर्ने तीन वटा खहरेखोलाको डाइभर्सन बाढीले बगाएपछि पूर्व-पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध भएको

बागलुङ । निरन्तरको वर्षाका कारण बागलुङका दुई ठूला राजमार्ग अवरुद्ध भएका छन् । राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाका रूपमा रहेको मध्यपहाडी पुष्पलाल

चितवन । विकास गतिमा तीव्ररुपमा अघि बढिरहेको भरतपुर महानगरपालिकामा योजना लिएर गएपछि रित्तो हात फर्किनु पर्दैन । महानगरभित्रका वडाध्यक्षहरू योजना

आजको प्रमुख समाचार