गैरकानूनी ‘सेटिङ’ मिलाएर विदेश पठाउने गिरोह प्रहरी फन्दामा

४ आश्विन २०६९, बिहीबार १८:२८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ४ असोज । बानेश्वरस्थित केल्भिन ट्राभल्स एण्ड टुर्स प्रा.लि.मा केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरोबाट खटिएको प्रहरी टोली, वैदेशिक रोजगार विभाग र अध्यागमन विभाग समेतको संयुक्त टोलीले असोज ३ गते छापा मारी वैदेशिक रोजगार विभागमा सेटिङ मिलाई गैरकानुनी तवरबाट बिदेश पठाई सर्वसाधारणलाई ठगी गर्ने गिरोहका चार जनालाई पक्राउ गरेको छ ।
पक्राउ पर्नेहरुमा काठमाडौं मालीगाउँ बस्ने मोरङ जिल्ला बिराटनगर उपमहानगरपालिका–१५ जनपथ बस्ने २९ वर्षीय जगत न्यौपाने, काठमाडौं गोंगबु–४ बस्ने पाँचथर जिल्ला कम्पुटार–४ ठेगाना भएका ५० वर्षीय शिवप्रसाद रेग्मी, ललितपुर थसिखेल बस्ने मोरङ जिल्ला बिराटनगर उपमहानगरपालिका–२ तीनपैनी ठेगाना भएका ४० वर्षीय अमित भन्ने अरुणकुमार वर्मा र काठमाडौं महानगरपालिका–३४ बस्ने भोजपुर जिल्ला हेलउछा–६ ठेगाना भएका ३० वर्षीय उमेशकुमार विष्ट रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
उनीहरुको साथबाट गैरकानुनी रुपमा संकलन गरिएका राहदानी १ सय ४१ थान, नक्कली भिसा, स्वास्थ्य परिक्षण फारम, विभित्र छापहरु, नक्कली भिसा बनाउन प्रयोग गरिएका उपकरणहरु, इन्सुरेन्स कम्पनीका खाली फारामहरु लगायत अन्य कागजातहरु समेत वरामद गरी थप आवश्यक अनुसन्धान तथा कानुनी कारवाहीको लागि वैदेशिक रोजगार विभाग तीनकुने पठाइएको बताईको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ । प्यूठानमा भएको जिप दुर्घटनामा परी ज्यान गुमाउनेको संख्या पाँच पुगेको छ। जिल्ला प्रशासन कार्यालय गुल्मीका कर्मचारी सवार लु

काठमाडौँ । सरकारले ११ देशमा राजदूत नियुक्तिको तयार गरेको छ । लामो समयदेखि राजदूत पद रिक्त रहेका ५ देश र

काठमाडौं । राष्ट्रिय जनमोर्चाले एमाले नेतृत्वको गण्डकी प्रदेश सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने निर्णय गरेको छ । जनमोर्चाका अध्यक्षले अध्यक्ष

सुदुरपश्चिम । सुदूरपश्चिम प्रदेशमा नयाँ वर्ष आरम्भसँगै मनाइने ‘बिसु’ पर्वको रौनक बढेको छ । यो पर्व मनाउने तयारीस्वरूप प्रत्येक घरपरिवारमा