सगरमाथाको आधार शिविरमा क्याटवाक

७ आश्विन २०७८, बिहीबार १४:०४ मा प्रकाशित

काठमाडौं । नेपाललाई फेसनको राजधानी बनाउने उद्देश्यले आज सगरमाथा आधार शिविरमा फेसन शो हुँदैछ । संसारकै उच्चस्थानमा आयोजना गरिने फेसन शोको रुपमा केही वर्षअघि कीर्तिमान राखेको फेसन शोको यो दोस्रो संस्करण हो ।

नेपाल पर्यटन बोर्डको सहकार्यमा कासा बुटिक डिजाइन, आरबी डायमन्ड र के फिल्मस्ले आयोजना गर्न लागेको यस फेसन शोमा नेदरल्यान्डकी राजकुमारी एलिशा क्याटेरिना इगर र इटालीका राजकुमार समेत सहभागी छन् । फेसन शोको उद्देश्य हिमालको संरक्षण तथा विश्वको ध्यानाकर्षण रहेको आयोजकले जनाएको छ ।

फेसन शोमा विश्वका चर्चित १४ जना सुपरमोडलले भाग लिने भएका छन् । इटाली, डेनमार्क, बेलायत, पोल्यान्ड, रसिया, नेदरल्यान्ड, नेपाल र फिनल्यान्डका मोडलहरु सहभागीी हुने शोमा क्याप्टेन विजय लामाले वाक गर्दैछन् । कोभिड–१९ महामारीले पर्यटन क्षेत्रमा परेको असरलाई फेसन सोले पर्यटक आगमनमा थप प्रोत्साहन गर्ने आयोजकले विश्वास गरेको छ ।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं। अभिनेत्री श्वेता तिवारी बेला बेला चर्चामा आइरहने कलाकार हुन् । उनी अहिले केपटाउनमा छिन् । टेलिभिजन शो ‘खतरों के

काठमाडौं । कलाकारिता क्षेत्रमा विशेष गरेर अभिनेत्रीहरु उमेर अनुसारका देखिदैँनन् । नेपालमा त्यो अवस्था कम भए पनि बलिउड, हलिउडमा खुबै

काठमाडौं- गायिका समिक्षा अधिकारीले नायक पल शाह र आफूबीच अनैतिक सम्बन्ध रहेको हल्ला चलेपछि मुख खोलेकी छन् । उनले आफूहरूबीच

काठमाडौं । शिल्पा शेट्टी कुनै समयकी सफल अभिनेत्री हुन् । उनले बलिउडका प्राय: कलाकारहरूसँग स्क्रिन सेयर गरेकी छिन् । ठूलो

आजको प्रमुख समाचार