डिस्कभर १२५ एस टी बजारमा

४ आश्विन २०६९, बिहीबार १०:१९ मा प्रकाशित

रुपन्देही, ४ असोज । नेपालमा सर्वाधिक बिक्रि हुने दाबी गरिएको मोटरसाईकल ब्राण्ड बजाजले डिस्कभर १२५ एस टी बजारमा ल्याएको छ । भैरव अटोमोवाईल्सका अध्यक्ष गोपालबहादुर पोखरेलले राम्रो माइलेज दिने मोटरसाईकलको प्रतिक्षामा रहेका मोटरसाईकलका पारखीहरुलाई आरामदायी तथा माइलेज दिने डिस्कभर एसटीले उनिहरुको प्रतिक्षा पुरा गर्ने बिश्वास ब्यक्त गर्नुभयो । उहांले उदेकलाग्दा डिजाईनसँग चित्त बुझाउन बाध्य उपभोक्तालाई डिस्कभर १२५ एस टी ले सधै एक स्टेप अगाडि राख्ने दाबी गर्नुभयो ।
राम्रो माइलेज दिने त साधारण मोटरसाईकल मात्र हो भन्ने मान्यतालाई परिवर्तन गर्न नयाँ डिस्कभर एस टी तयार भएको दावी पोखरेलको छ । मोटरसाईकलको कम्यूटर सेग्मेन्टमा एउटा पूर्णतः नयाँ आयाम थप्नको लागि यसको डिजाइन गरिएको पोखरेलले बताउनु भयो ।
बजाजको पेटेन्टेड डिटिएस आई ट्विन स्पार्क टेक्नोलोजिले सुसज्जित यस श्रेणीको बाइकहरुमा पहिलो पटक, इन्जिन ४ भल्भका साथ डिजाइन गरिएको र १३ पिएस पावर दिने र १२५ सिसि श्रेणीका बाइकहरु मध्ये सवै भन्दा अधिकतम माईलेज दिने बताइएको छ । युवावर्गको माग र नेपालीहरुको आर्थिक हैसियतको बिश्लेषण गरेर बजारमा ल्याईएको उक्त मोटरसाईकलको मुल्य रु एक लाख चौहत्तर हजार नौ सय रहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले पुनः पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि गरेको छ । इण्डियन आयल कर्पोरेशनबाट शुक्रबार प्राप्त मूल्य सूचीअनुसार

काभ्रेपलाञ्चोक । जिल्लाको पुराना तीन नगर बनेपा, धुलिखेल र पनौती ‘काभ्रे’ स्मार्ट सिटीका नामले परिचित हुन संरचना निर्माण प्रक्रियालाई तीव्रता

काठमाडौं । चालु आर्थिक वर्षको आठ महिनाको अवधिमा रु छ खर्ब ४२ अर्ब १४ करोड बराबरको विप्रेषण मुलुक भित्रिएको छ

मनकामना केबुलकार आजदेखि नियमित सञ्चालनमा आएको छ । स्तरोन्नतिको पहिलो चरणको कामका लागि यही चैत २५ देखि २९ गतेसम्म बन्द