अधिकार मागेर होइन खोसेर लिनुपर्छ : मगर महिलाहरु

४ आश्विन २०६९, बिहीबार १०:१६ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, ४ असोज । आफ्नो हकअधिकार सुनिश्चित गर्नका लागि मगर महिलाहरु एकजुट भएर संघर्षगर्नुपर्नेमा आज बुटवलमा आयोजित कार्यक्रममा बोल्ने मगर अगुवाहरुले जोड दिएका छन् । उनीहरुले मगरहरु विभाजित भएमा गुमेको अधिकार लिन नसकिने पनि सचेत गराएका छन् । नेपाल मगर महिला संघको १५ औं स्थापना दिवसका अवसरमा जिल्ला समिति,रुपन्देहीले आज बुटवलमा आयोजना गरेको शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रममा बोल्ने मगर अगुवाहरुले उक्त कुरामा जोड दिएका हुंन् ।
कार्यक्रममा बोन्दै नेपाल मगर महिला संघकी केन्द्रीय सदस्य मीना थापा मगरले अधिकार मागेरहोइन खोसेर लिनुपर्छ भन्दैं मगर महिला एकतामा जोड दिनु भयो । नेपाल मगर महिला संघ जिल्ला समिति, रुपन्देहीकी उपाध्यक्ष चन्द्रा थापा मगरको अध्यक्षता, सचिव कुमारी थापामगरको संचालन, सदस्य लक्ष्मी पुनको स्वागतमा भएको कार्यक्रममा समाजसेबी माया गर्वुजा, मगर संघ, रुपन्देहीकी उपाध्यक्ष गीता सारु, संघकी सिद्धार्थनगर नगर समितिकी अध्यक्ष माया बराल, हिमाल थापा, टीका आले, सरस्वती बुढाथोकी, मीनकुमारी पाटामगर लगायतले बोल्नुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गृहमन्त्री बालकृष्ण खाणले संसद्मा विचाराधिन रहेको नागरिकता विधेयकलाई दलको सहमतिमा अघि बढाउने प्रयत्नमा सरकार लागेको बताउनुभएको छ । विधेयक अघि

उदयपुर । वर्षायाम सुरु भएसँगै निरन्तर पानी पर्न थालेपछि धान रोपाइँ सुरु गर्ने समय अघि नै जिल्लामा धान रोपाइँ गर्न

काठमाडौं।कृषिप्रधान देश नेपालले चालु आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को पहिलो ११ महिनामा विभिन्न देशबाट ३४ अर्ब १५ करोड ४० लाख १९

ताप्लेजुङ । ताप्लेजुङको मैवाखोला गाउँपालिकाले ‘एमबिबिएस’ पढाउन आर्थिक सहयोग गर्ने भएको छ । यसका लागि उसले पाँच वर्ष गाउँपालिकाभित्र सेवा

आजको प्रमुख समाचार