बिग बोसमा यस्तो प्रतियोगीको प्रवेश हुँदै

५ आश्विन २०७८, मंगलवार १७:२२ मा प्रकाशित

काठमाडौं। राखी सावन्त आफ्नो व्यक्तिगत जीवनका कारण निकै चर्चामा रहिरहन्छिन् । उनको बिहेको खबर पनि निकै चर्चामा रह्यो । २०१९ मा उनले व्यवसायी रितेशसँग बिहे गरेकी थिइन् । तर, अहिलेसम्म राखीका पतिको अनुहार कसैले देखेको छैन । वा, देखेको भए पनि उनलाई राखीको पतिको रुपमा कसैले चिन्दैन ।

राखी प्रायः रितेशको बारेमा कुरा गरिरहन्छिन् । बिग बोसको घरमा पनि उनले रितेशको बारेमा धेरै कुरा गरेकी थियन् । अब राखीका पति पहिलो पटक सार्वजनिक रुपमा देखिन थालेको खबर बाहिरिएको छ । टाइम्स अफ इण्डियाका अनुसार रितेश बिग बोस १५ मा राखीको साथमा आउनेछन् । रितेशले नै यो खबरको पुष्टि गरेका छन् ।

रितेशले भनेका छन् कि उनी बिगबोस १५ मा देखिँदैछन् । रितेशसँग उनको फोटो देखाउन भनिएपछि उनले ‘तपाइँ मलाई शोमा देख्नुहुनेछ’ भन्ने जवाफ दिए । २०१९ मा राखीले वेडिङ ड्रेसमा केही फोटो शेयर गरेकी थिइन् । त्यसपछि राखीको बिहे भएको खबर आएको थियो । राखीले भने यसलाई फोटोसुट भनेकी थिइन् तर पछि राखीले आफ्नो बिहे भएको स्वीकार गरेकी थिइन् ।

राखीका पति रितेश व्यवसायी हुन् तर उनलाई अझैसम्म कसैले देखेका छैनन् । राखीका अनुसार रितेश मिडिया र लाइमलाइटबाट टाढा रहन चाहन्छन् । राखी बिग बोसमा गएका बेला पनि रितेश समेत शोमा आउने भनिएको थियो तर यस्तो भएन । त्यसपछि रितेशले व्यवसायको व्यस्तताका कारण शोमा आउन नपाएको बताएका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । भुवन केसीको फिल्म ‘ड्रिम्स’ मा अनमोल केसीको को–स्टार बनेर डेब्यु गर्ने मौका पाएसँगै साम्राज्ञी आरएल शाहको भाग्य चम्कियो

काठमाडौं । बलिउडकी सफल अभिनेत्री हुन्, प्रियंका चोपडा । बलिउड हुँदै हलिउडका फिल्म तथा टिभी सिरिजहरूमा समेत छुट्टै पहिचान बनाइसकेकी उनी

काठमाडौं । चार वर्षदेखि प्रेमसम्बन्धमा रहेका बलिउड स्टार रणवीर कपुर र आलिया भट्टले डिसेम्बरमा बिहे गर्न लागेको चर्चा चलेको छ

काठमाडौं । बलिउडमा कट्रिना कैफ र विक्की कौशलको बिहेको खबरले ध्यान तानिरहेको छ । केही समय यता प्रेममा रहेको खबरकै