समायोजन चाहने पूर्वलडाकूको परीक्षाफल प्रकाशित

३ आश्विन २०६९, बुधबार २०:२० मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३ असोज । सेनामा समायोजन हुन चाहने पूर्व लडाकुको परिक्षाफल बुधबार प्रकाशित गरिएको छ । चितवनको शक्तिखोरस्थित तेस्रो डिभिजन शिविरमा भएको परिक्षाको परीक्षाफल प्रकाशित गरिएको हो । परीक्षामा सामेलमध्ये एकजनाबाहेक अन्य सबै उत्तीर्ण भएको जनाइएको छ ।

गत सोमबार भएको परिक्षामा शक्तिखोर शिविरबाट २ सय १६ जना पूर्वलडाकू सहभागी भएकोमा २ सय १५ले लिखित परीक्षा पास गरेका सैनिक जनसम्पर्क निर्देशनालयले जनाएको छ । परिक्षाफल सार्वजनिक गरेपछि सेनाले बुधबारदेखि नै लडाकुको मेडिकल जांच शुरु गरेको छ । बताइएअनुसार लडाकुको लेखनस्तर सन्तोषजनक देखिएकोले पास भएका सबै समायोजनमा जाने संभावना रहेको छ ।
अब मेडिकल जांचको काम सुरु गरिने र त्यो ३ दिन भित्र सकिने पनि बताइएको छ । चैनपुरस्थित सैनिक महाबिद्यालयमा अधिकृत तहमा दिएको परिक्षाको परिक्षाफल आउन भने अझै एक साता लाग्ने सेनाको भर्ना छनौट निर्देशनालयले जनाएको छ ।

 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न देशबाट कोरोनाविरुद्धको खोप आयातलाई तिब्रता दिएको छ । तर सरकारले खोप अभियानलाई व्यवस्थित गर्न नसक्दा नागरिक

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकासँग कोरोनाविरुद्धको थप खोप सहायताका निम्ति अनुरोध गरेको छ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले संयुक्त राज्य अमेरिकाका विदेशमन्त्री