पूर्वराजा मोटरबाटै पोखरा

३ आश्विन २०६९, बुधबार ०८:५८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३ असोज । पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र भोली बिहिबार (असोज ४ गते) पृथ्वीराजमार्ग हुंदै पोखरा जानुहुने भएको छ । जनतासंग प्रत्यक्ष सम्पर्क र देवी–देवताका मन्दिरहरूमा पूजाआजाको उद्देश्य लिएर गण्डकी अञ्चलका ६ जिल्लाहरूको भ्रमणका निम्ति पोखरा जान लाग्नुभएका उहां असोज ११ गते राजधानी फर्कनुहुने जानकारी प्राप्त भएको छ । सम्वद्ध सूत्रबाट प्राप्त जानकारीअनुसार पूर्वराजा ५ गते म्याग्दी, ६ गते पर्वत र बागलुङ, ७ गते स्याङ्जा, ८ गते तनहुं, ९ गते कास्कीको विभिन्न स्थानमा जानुहुने कार्यक्रम छ । १० गते पोखरामै आराम परेपछि उहां ११ गते काठमाडौं फर्कनुहुने बताइएको छ । गण्डकी अञ्चलका लमजुङ र गोरखाका बासिन्दाबाट आमन्त्रण नभएकोले उल्लिखित दुई जिल्लामा भने उहां यसपटक नजानुहुने जनाइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न देशबाट कोरोनाविरुद्धको खोप आयातलाई तिब्रता दिएको छ । तर सरकारले खोप अभियानलाई व्यवस्थित गर्न नसक्दा नागरिक

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकासँग कोरोनाविरुद्धको थप खोप सहायताका निम्ति अनुरोध गरेको छ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले संयुक्त राज्य अमेरिकाका विदेशमन्त्री