माइक्रोबसले मोटरसाइकललाई घिसारेपछि तनाव

२ आश्विन २०६९, मंगलवार २०:४४ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, २ असोज । लुम्विनी अंचल अस्पतालको गेटअगाडि माइक्रोबसले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिइ घिसार्दै लगेपछि स्थानिय वासिन्दाले तोडफोड गरेका छन् । लु.१.ख. २९८४ नं को माइक्रो बसले लु.६.प. १४०० नं को पल्सर मोटर साइकललाई करिव ५० मिटर घिसारेपछि उक्त बसमाथि तोडफोड भएको हो ।
बुटवलको नया वसपार्कबाट ट्राफिकचोकतर्फ जादै गरेको उक्त माइक्रोबसले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिदा उक्त घटना भएको हो । माइक्रोवसलाई स्थानियले तोडफोड गरेका छन् भने आक्रोसित युवाले बसमाथि आगजनी गर्न लागेको भएपनि तत्कालै सुरुक्षाकर्मीलै नियन्त्रणमा लिएका थिए । वडा प्रहरी कार्यालय वुटवल रामनगरका प्रहरी निरिक्षक सुवास गैरेले चालक र बसलाई नियन्त्रणमा लिएको बताएका छन् । अनुसन्धानपछि चालकलाई कार्वाही गरिने उनले वताएका छन् । माइक्रोबसले तीव्र गतिमा माइक्रो चलाएकोले यस्तो घटना घटेको प्रत्यक्षदर्शी प्रकाश के.सी.ले बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ ।नेपाली कांग्रेसको १४औं महाधिवेशनअन्तर्गत अहिले विभिन्न जिल्लामा पालिका तहको अधिवेशन जारी छ । शनिबारदेखि ५४ जिल्लामा पालिका तहको अधिवेशन

काठमाडौं । जसपा नेता डा. बाबुराम भट्टराईले पाँच ‘स’को सपना देखेर एकीकृत माओवादी त्यागेको ६  वर्ष पूरा भएको छ । संविधान

काठमाडौं । यदि संसद् सचिवालयमा कार्यरत एक महिलासँग अन्तरंग सम्बन्ध जोडिएको घटना सार्वजनिक नभएको कृष्णबहादुर महराले अहिले माओवादी केन्द्रमा ठूलै

काठमाडौं ।सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकमा मन्त्रिपरिषद् विस्तारका लागि नयाँ मन्त्री नियुक्त गर्नुअघि राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेशबारे निर्णय गर्नुपर्ने सहमति भएको छ ।