ठग बचाउन मालपोत ठप्प

२ आश्विन २०६९, मंगलवार १४:२६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २ असोज । भक्तपुर मालपोतका कर्मचारीहरुले कार्यालय ठप्प पारेका छन् । प्रहरीले आफ्ना सहकर्मीलाई हिरासतमा लिएपछि उनको रिहाईको माग गर्दै मालपोत कर्मचारहिरुले काम बन्द गरेका हुन् । मध्यपुर ठिमी १६ अरनिको राजमार्गसंगै जोडिएका मनहरा पुल छेउको ३ रोपनी ६ आना जग्गा सक्कली जग्गाधनीलाई थाहै नदिई कर्मचारीको मिलोमतोमा बिक्रीको प्रयास भएको थियो । त्यसमा संलग्नताको आरोपमा मालपोत का दुई शाखा अधिकृत सहित ४ जना कर्मचारीलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।
उक्त कार्यमा संलग्न अन्य १५ जनालाई पनि प्रहरीले पक्राउ गरी ठगी तथा सरकारी छाप किर्ते मुद्दा चलाएको छ । प्रहरीले मालपोत का अन्य ३ कर्मचारीको पनि खोजी गरेको छ । ती कर्मचारीहरु बिदामा बसेको बताइएको छ । ठगीमा संलग्नको बचाउको माग गर्दै लगातार दुई दिन देखि कर्मचारीले कार्यालय ठप्प पारेका हुन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)को संसदीय दलको नेतामा उपेन्द्र यादव चयन हुनुभएको छ । सो पार्टीले नेता नवराज सुवेदीको

काठमाडौं । मदन पुरस्कार २०७७ को प्रारम्भिक सूचीमा ९ वटा पुस्तक परेका छन् । मदन पुरस्कार गुठीले शुक्रबार ९ वटा