परेवा चोर्न जांदा भुतुक्कै

१ आश्विन २०६९, सोमबार १७:३७ मा प्रकाशित

कैलाली, १ असोज । धनगढी नगरपालिका–१ फुलवारी बसपार्कस्थित दुर्गासिंह कार्कीको घरमा परेवा चोरी गर्न पुगेका एक समूहमध्येका एकको घरको छतबाट खसेर मृत्यु भएको छ । घरवालाले थाहा पाएको आशंकामा छतबाट फाल हानेर भाग्नखोज्दा ११ बर्षीय उमेश चौधरीको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । गम्भीर घाइते भएका उनलाई उपचारको लागि सेती अंचल अस्पताल लगिएकोमा उपचारकै क्रममा मृत्यु भएको थियो ।

यसैगरी काठमाडौं महानगरपालिका–१७ खुशिबु टाउन प्लानिङ डेरा गरी बस्ने रामेछाप घर भएकी १७ वर्षीया मालती बुढाथोकीले आफ्नै कोठामा सिलिङमा सल र डोरीको पासो लगाई आत्महत्या गरेकी छिन् । उनको आत्महत्यासंग जोडिएको आशंकामा सोधपुछको लागि काठमाडौं महानगरपालिका–२९ लैनचौर २८ वर्षीय रुपक श्रेष्ठलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट बच्न अनलाइन कक्षा चलाउन सूचना प्रविधि क्षेत्रको पूर्वाधार विकास गरिनुपर्नेमा जोड दिइएको छ । सुशील कोइराला मेमोरियल

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर

धनकुटा । धनकुटाको महालक्ष्मी नगरपालिकामा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । मोवाइल चार्ज गर्ने क्रममा विद्युत लाइनमा हाइभोल्टेज