शेयर निष्कासनको तयारीमा इनोभेटिभ डेभलपमेन्ट बैंक

१ आश्विन २०६९, सोमबार १६:०१ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, १ असोज । इनोभेटिभ डेभलपमेन्ट बैंक यही असोज ११ गतेबाट सर्वसाधारणको लागि ३ लाख ३७ हजार पांच सय कित्ता शेयर बजारमा ल्याउने भएको छ । बैंकले एनएमबी क्यापीटलमार्फत शेयर निस्कासन गर्न लागेको हो । भैरहवामा केन्द्रिय कार्यालय रहेको इनोभेटिभकोअधिकृत पुंजी १० कराडे रहको यस बैंकको ६ करोड ६२ लाख ५० हजार प्रबवद्र्धकबाट चुक्ता भईसकेको छ । आथिर्क बर्ष २०६८ ।६९ सम्ममा बकंै का१२ हजार ३ सय ग्राहक रहेका छन् ।बकंै ल सा े अबधि सम्म ६५ कराडेनिक्षेप संकलन गरी ४६ करोड कर्जापव्र ाह गर्न सफल भएका े बकंै का पम्र खुकार्यकारी अधिकृत प्रबिन कुमार दाहालल े बताए । बकंै ल े २०६७।६८ कोतुलनामा २०६८।६९ मा शाखा थप गरेरपनि दुई सय प्रतिशत नाफा बृद्धिगरी रु. ७१ लाख पुर्याउन सफल भएको छ । सिद्धार्थनगरको भैरहवामा २०६६ कार्तिक २७ गते स्थापना भएको बैंकको केन्द्रीय कार्यालयसहित रुपन्देही, नवलपरासी र चितवनमा गरी ५ वटा शाखा रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चालु आर्थिक वर्षको आठ महिनाको अवधिमा रु छ खर्ब ४२ अर्ब १४ करोड बराबरको विप्रेषण मुलुक भित्रिएको छ

मनकामना केबुलकार आजदेखि नियमित सञ्चालनमा आएको छ । स्तरोन्नतिको पहिलो चरणको कामका लागि यही चैत २५ देखि २९ गतेसम्म बन्द

काठमाडौँ । इमर्जिङ नेपाल लिमिटेडले साधारण शेयर बिक्रीका लागि निष्काशन तथा बिक्री प्रबन्धक नियुक्त गरेको छ । कम्पनीले आज जारी

तनहुँको बन्दीपुर गाउँपालिकाको संस्थागत स्वमूल्याङ्कन नतिजा सार्वजनिक भएको छ । सङ्घीय मामिला तथा सामान्य प्रशासन मन्त्रालयले स्थानीय तहहरुको संस्थागत क्षमता