गुल्मीमा आयकर र घरबहाल कर बुझाउनेको घुईंचो

३१ भाद्र २०६९, आईतवार २१:०० मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, ३१ भदौ । गुल्मी उद्योग वाणिज्य संघ गुल्मी, कोष तथा लेखा नियन्त्रण कार्यालय गुल्मी र आन्तरिक राजस्व कार्यालय बुटवलको पहलमा गुल्मीको सदरमुकाम तमघासमा आयकर तथा घरबहाल बुझ्ने कार्यक्रम आज सम्पन्न भएको छ । हिजो देखि सुरु भएको उक्त कार्यक्रममा पहिलो दिनमै पाचँ लाख भन्दा बढिको राजस्व उठेको हो । त्यस्तै दोेश्रो दिन आज समेत गरी कुल बाह्र लाख बिस हजार आठ सय उनान्सय (१२,२०,८९९) राजस्व संकलन भएको छ जानाकारी उद्योग वाणिज्य संघ गुल्मीले दिएको छ ।

आयकर र बहाल कर संकलन गर्न आन्तरिक राजस्व कार्यालय बुटवल बाट खटिएको एक टोली, उद्योग वाणिज्य संघ गुल्मी, र कोष तथा लेखा नियन्त्रणको कार्यालय तमघास गुल्मीको सहयोगमा सञ्चालन भएको उक्त कर संकलन कार्यक्रमबाट गुल्मी बासिले ठूलो राहत पाएका छन् । आफ्नो व्यवसायको कर बुझाउन बुटवल धाउन समस्या हुने गरेको र स्थानिय स्तरमै यसरी कर संकलन कार्यक्रमले करतिर्न नबिर्सने भन्दै स्थानिय बासि समेत हर्षित भएका छन् । निकै उत्साहजनक तबरले उपस्थीत भएका स्थानिय व्यवसायीहरु को भिडभाडले खचाखच भएको गुल्मी उद्योग वाणिज्य संघ गुल्मीको हलमा विभिन्न कार्यालयका कर्मचारीहरुले समेत सहयोग गरेका थिए राजस्व संकलनमा ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कैलाली । भारतको उत्तर प्रदेशसँग सीमा जोडिएको कैलालीको गौरीफन्टा सीमा नाकामा भोलिसम्मका लागि आवागमन बन्द गरिएको छ । उत्तर प्रदेशका

काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले पुनः पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि गरेको छ । इण्डियन आयल कर्पोरेशनबाट शुक्रबार प्राप्त मूल्य सूचीअनुसार

काभ्रेपलाञ्चोक । जिल्लाको पुराना तीन नगर बनेपा, धुलिखेल र पनौती ‘काभ्रे’ स्मार्ट सिटीका नामले परिचित हुन संरचना निर्माण प्रक्रियालाई तीव्रता

काठमाडौं । चालु आर्थिक वर्षको आठ महिनाको अवधिमा रु छ खर्ब ४२ अर्ब १४ करोड बराबरको विप्रेषण मुलुक भित्रिएको छ