‘प्रधानसेनापति ट्रफि खेलकुद प्रतियोगिता २०६९’ सुरु

३१ भाद्र २०६९, आईतवार २०:४९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३१ भदौ । प्रधानसेनापति महारथी श्री गौरव शम्सेर ज.व.राले आज मिति २०६९ भाद्र ३१ गते श्री सैनिक शारीरिक तालिम तथा खेलकुद केन्द्र, लगनखेलको खेल मैदानमा एक समारोहका बीच ‘प्रधानसेनापति ट्रफि खेलकुद प्रतियोगिता २०६९’ को समुद्घाटन गर्नुभयो ।
सैनिक बिनय महानिर्देशक उपरथी यज्ञविक्रम राणाले स्वागत मन्तव्य व्यक्त गर्नुभएको समारोहमा कार्यक्रमको दौरान प्रतियोगितामा सहभागी नेपाली सेनाका ६ वटा पृतना, मद्दती फौज र विशेष फौज गरी जम्मा ८ वटा टिमले मार्चपास्ट प्रदर्शन गरेका थिए । प्रतियोगितामा फुटबल, भलिबल, बास्केटबल, बक्सिङ्ग, तेक्वान्दो र एथलेटिक्स गरी जम्मा ६ बिधाहरु समावेश गरिएको छ । एथलेटिक्स तर्फ स्विमिङ्ग, ट्रयाक ईभेन्ट, म्याराथन र फिल्ड ईभेन्ट खेलहरु समावेश गरिएको छ । प्रत्येक विधामा प्रथम हुने सहभागि टिमलाई ट्रफि प्रदान गरिनेछ भने सम्पुर्ण खेलहरुबाट प्रथम हुने टिमलाई सेना दिवसको अवसर पारि ‘प्रधानसेनापति ट्रफि’ प्रदान गरिने सैनिक जनसम्पर्क निर्देशनालयले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान)ले आईसीसी विश्वकप क्रिकेट लिग–२ प्रतियोगिता र त्यसको तयारीका लागि क्यानडा भ्रमणमा निस्कने नेपाली राष्ट्रिय पुरुष क्रिकेट

काठमाडौँ । एसिसी महिला टी–ट्वान्टी च्याम्पियनसिपमा सहभागिता जनाएर नेपाली महिला क्रिकेट टोली आज स्वदेश फर्किएको छ । मलेसियामा भएको उक्त

काठमाडौँ । भारतले आयरल्याण्डविरुद्धको टी-२० सिरिजमा विजयी शुरुवात गरेको छ । गएराती सम्पन्न सिरिजको पहिलो खेलमा भारतले आयरल्याण्डलाई ७ विकेटले

काठमाडौं । निवर्तमान अध्यक्ष कर्माछिरिङ शेर्पालाई ६ मतले पराजित गर्दै गत सोमबार पंकजविक्रम नेम्बाङ अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) को

आजको प्रमुख समाचार