दलहरुबीच ‘सघन वार्ता गर्ने’ सहमति

३१ भाद्र २०६९, आईतवार २०:०१ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३१ भदौ । बिहान राष्ट्रपतिसंगको भेटमा आइतबार सांझ नै बैठक बसेर सहमतिमा पुगेरै छाड्ने बाचा गरेर फर्केका चार प्रमुख दलका शीर्ष नेताहरुको बैठक फेरि पनि निश्कर्षबिहीन बनेको छ । संयुक्त लोकतान्त्रिक मधोसी मोर्चासहित मलुकका चार राजनीतिक दलको आइतबार अपरान्ह बैठक बसेको थियो ।
सहमतिका कुनै सुत्र फेला पार्न नसकेको बैठकले आगामी मंगलबारदेखि घनिभूत वार्ता थाल्ने ‘सहमति’चाहिं निकालेको नेताहरुले जनाएका छन् । एमाले अध्यक्ष झलनाथ खनालले आन्तरिक तयारीसहित मंगलबारबाट निर्णायक वर्ता थाल्ने सहमति भएको बताए । एमाले अध्यक्ष खनाल र मोर्चा संयोजकसमेत रहेका उपप्रधानमन्त्री गच्छदारले आइतबार बस्ने शीर्ष बैठकपछि सहमति हुने विश्वास व्यक्त गरेका थिए भने राजनीतिक वृत्तमा यस विषयले निकै चासो र चर्चा पनि पाएको थियो । आइतबार पनि ‘वार्तामा बस्ने सहमति’ मात्र गरेबाट दलहरुबाट जनता थप निरास बन्न पुगेका विश्लेषकहरुको ठहर छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौँ। नेकपा माओवादी केन्द्रले स्थायी कमिटी बैठक बोलाएको छ । सोमबार दिउँसो १ बजे बैठक बोलाइएको छ । समसायिक राजनीतिक

नेकपा (माओवादी केन्द्र) का स्थायी समिति सदस्य देवेन्द्र पौडेलले निकट भविष्यमै नेकपा (एमाले) माधवकुमार नेपाल पक्षसँग पार्टी एकता हुन सक्ने

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर