प्रहरी नै डकैतीमा सक्रिय भएपछि…

३० भाद्र २०६९, शनिबार २२:१७ मा प्रकाशित

विराटनगर, ३० भदौ । मोरङ जिल्लामा शृङ्खलाबद्धरुपमा भएको चोरीडकैती र लुटपाटमा प्रहरीको संलग्नता देखिएको र शान्ति सुरक्षामा समस्या देखिएपछि पूर्वक्षेत्रीय प्रहरी कार्यालय विराटनगरले मोरङ जिल्लामा कार्यरत सत्तरी प्रहरीलाई कारबाही गरेको छ। पूर्वाञ्चल क्षेत्रीय प्रमुख प्रहरी नायब महानिरीक्षक सुरेन्द्रबहादुर शाहको आदेशमा कारबाही गरिएको हो। कारबाहीस्वरुप अधिकांशको सरुवा गरिएको छ भने कतिपयमाथि अनुसन्धान सुरु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुत्रले जनाएको छ ।
अधिकांश प्रहरी एकैठाउँमा लामो समयसम्म रही चोरी डकैतीमा सहयोग गरेको र सुराकी दिएको अनुसन्धानमा देखिएपछि जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिआरभीसहित प्रहरीलाई कारबाही गरिएको हो। दुई हप्ताअघि विराटनगरका पेट्रोलियम व्यवसायी हृतेन्द्र अग्रवाल र प्रतिष्ठित रिजाल परिवारको घरमा तीन दिनभित्र रु ३० लाखभन्दा बढीको डकैतीमा सिआरभी प्रहरीको नेतृत्वमा डकैती भएपछि कारबाही प्रहरीभित्रै अनुसन्धान र कारबाही प्रक्रिया सुरु गर्नुपरेको बुझिएको छ । उक्त डकैती प्रकरणमा सिआरभी प्रहरी जवान गौतम माझीको नेतृत्वमा डकैती भएको थियो। रासस

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सरकारले विभिन्न पाँच देशमा वैदेशिक अध्ययन स्वीकृति पत्र (नो अब्जेक्सन लेटर) दिन रोक लगाएको छ । मुलुकमा कोभिड-१९

काठमाडौं । नेपाली काँग्रेसले केही दिनमै केपी ओली नेतृत्वको सरकार विस्थापित हुने दावी गरेको छ । माओवादी केन्द्र र जसपासँगको

काठमाडौं । सभामुख अग्नि सापकोटा विरुद्ध परेको मुद्दाको संवैधानिक इजलासमा सुनुवाइ हुने भएको छ । संवैधानिक इजलासमा प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शम्शेर

काठमाडौं । सम्झौता अवधि सकिएको झण्डै नौ महिनापछि कन्सेप्ट डेभलोपमेन्ट प्रालिले काठमाडौँ प्लाजामा रहेका अधिकांश पसल हटाएको छ । गत