प्रचण्डपुत्रलाई घर छिर्ने हतारो

३० भाद्र २०६९, शनिबार १०:३७ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३० भदौ । घरमा काखेछोरो सहितकी पत्नीलाई अलपत्र छोडेर तेस्रो विवाह गरी फरार भएका प्रचण्डपुत्र प्रकाशलाई राजधानी फिर्ने हतारो देखिएको उनका मित्रमण्डलीबाट बुझिएको छ । बिना मगरलाई लिएर ‘लापत्ता’ बनेका प्रकाश आजकाल विभिन्न पश्चात्तापयुक्त स्ट्याटससाथ फेसबुकमा प्रकट भइरहेका छन्। अधिकांश स्ट्याटसमा उनले आफ्नो बदनामीलाई लिएर पिता प्रचण्डप्रति टीकाटिप्पणी गरिएकोप्रति गुनासो गरेका छन्। उनले लेखेका छन्, ‘यो सब बाध्यताले भएको हो। मेरो विषयलाई सिएमसित जोड्नु आपत्तिपूर्ण छ।’ प्रकाशले आफूमाथि लगाएको अनुशासन कारबाही फुकुवा भएपछि फेरि राजनीतिमा फर्किने बताउँदै साथीहरूको सुझावको प्रतीक्षा गरिरहेको बताएका छन्।
अध्यक्ष प्रचण्ड भने सहयोगीको अभाव खड्किएकाले महाधिवेशनअगावै अनुशासन कारबाही फुकुवा गरेर प्रकाशलाई फर्काउने पक्षमा देखिएका बताइन्छ। प्रकाशले आफू भारतको राजधानी नयाँ दिल्लीमा रहेको बताए पनि उनका निकटस्थहरू प्रकाश भक्तपुरस्थित एक फ्ल्याटमा बस्दै आएको बताउँछन्। सुनिएअनुसार प्रकाशकी आमा सीता दाहालले बेलाबखत प्रकाशलाई भेट्न जाने गरेकी छन्।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं। सभामुख अग्नि सापकोटाविरुद्ध परेको मुद्दामा सर्वोच्च अदालतको संवैधानिक इजलासले बुधबार सुनुवाइ गरेन ।प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबरा नेतृत्वको संवैधानिक इजलासमा

जिल्लाको दिपायल सिलगढी नगरपालिका–७ तथा पूर्वीचौकी गाउँपालिका–१ को सीमाक्षेत्र बुढोबाँज भन्ने ठाउँमा बेवारिसे अवस्थामा एक महिलाको शव फेला परेको छ

काठमाडौं । चैत्र शुक्ल नवमीका दिन मर्यादा पुरुषोत्तम भगवान् रामचन्द्रको सम्झनामा मनाइने ‘रामनवमी’ पर्व आज देशभरि श्रद्धा र भक्तिपूर्वक पूजा

काठमाडौं- प्रत्येक वर्ष चैत्र शुक्ल अष्टमीका दिन मनाइने चैते दशैँ पर्व आज नेपालीले घर घरमा नवदुर्गा भगवतीको पूजा आराधना गरी