प्रधानमन्त्री आज जुम्लाका दलितको घरमा बास बस्दै

३० भाद्र २०६९, शनिबार १०:१२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३० भदौ । हरेक महिनाको अन्त्यमा एक दिन ‘जनताको घर’मा बास बस्ने कार्यक्रम तय गरेका प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराई आज कर्णालीको जुम्ला जिल्ला पुग्दैछन् । जुम्लाको दलित बस्ती भएको तातोपानीमा अवस्थित एक दलित परिवारको घरमा आज प्रधानमन्त्री बास बस्ने बालुवाटार स्रोतले जनाएको छ ।
प्रधानमन्त्रीका स्वकीय सचिव विश्वदीप पाण्डेका अनुसार शनिबार राति जुम्ला तातोपानी ग विस–१ रांका गाउँका मानसिंह सार्कीको घरमा प्रधानमन्त्रीको बास हुनेछ । सार्कीकी छोरी सम्झनाको २०६२ जेठ ५ गते तत्कालीन राज्यपक्षबाट भएको पाण्डेले जनाएका छन् ।
प्रधानमन्त्रीसँग मुख्य सचिव लिलामणि पौडेल, प्रधानमन्त्रीका प्रमुख स्वकीय सचिव गंगानारायण श्रेष्ठ, भौतिक योजना मन्त्रालयका सचिव तुलसीप्रसाद सिटौला, कृषि मन्त्रालयका सचिव गणेश जोशी, राष्ट्रिय योजना आयोगका सदस्य जनकराज शाह, गरिवी निवारण कोषका सदस्य महेन्द्र सापकोटा, प्रेस काउन्सिललका सदस्य मनऋषि धिताललगायत जुम्ला जांदैछन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

दक्षिण पश्चिम चीनको तिब्बत स्वायत्त क्षेत्रको उच्च उचाई भएका स्थानहरूबाट नाग्कु शहरमा कूल १७ हजार ५५५ व्यक्तिलाई टाढा सारिने तिब्बती

गृहमन्त्री बालकृष्ण खाणले संसद्मा विचाराधिन रहेको नागरिकता विधेयकलाई दलको सहमतिमा अघि बढाउने प्रयत्नमा सरकार लागेको बताउनुभएको छ । विधेयक अघि

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकालाई अमेरिकाको ‘स्टेट पार्टनरसिप प्रोग्राम’ एसपीपीमा आबद्ध नहुने निर्णय पठाएको छ । गृहमन्त्री वालकृष्ण खाँणका अनुसार एसपीपीमा

काठमाडौं । नेकपा एमालेका महासचिव शंकर पोखरेलले नेपाली काँग्रेस नेतृत्वको गठबन्धनबाट समाजवाद सम्भव नुहने बताएका छन् । सोमबार नरबहादुर कर्मचार्य

आजको प्रमुख समाचार