एमाओवादीमा अंकुरायो फुटको बिज

३० भाद्र २०६९, शनिबार ०८:४१ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ३० भदौ । भरखरै फुटेको एमाओवादीभित्र फेरि पनि फुटको बिजारोपण भएको सतहमै देखिन थालेको छ । एमाओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड र उपाध्यक्ष बाबुराम भट्टराई पक्षधर कार्यकर्ताबीच विवाद चर्किएर सो पार्टीका जनवर्गीय संगठनहरुको सम्मेलन अनिश्चित बन्न पुगेपछि विवाद र अनेकताको वास्तविकता छताछुल्ल हुन पुगेको हो । सम्मेलनको मिति तय भएपछि दुईपक्षबीचका कार्यकर्ताबीच विवाद बढेकोले पार्टीले सम्मेलन स्थगित गरेको स्पष्ट भए पनि प्राविधिक कारण दर्शाएर सम्मेलन अनिश्चित कालका लागि स्थगित गर्नुपरेको सो पार्टीका प्रवक्ता अगिन सापकोटाले जनाएका छन् । यसअघि होटल तथा रेष्टुरां मजदूर संगठनका दुईपक्षले छुट्टाछुट्टै सम्मेलन गर्ने घोषणा गरेका थिए । उनीहरुले त्यसका लागि अलग–अलग समिति नै बनाएपछि एमाओवादीले सम्मेलन स्थगित गर्नुपरेको हो । 

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

दक्षिण पश्चिम चीनको तिब्बत स्वायत्त क्षेत्रको उच्च उचाई भएका स्थानहरूबाट नाग्कु शहरमा कूल १७ हजार ५५५ व्यक्तिलाई टाढा सारिने तिब्बती

गृहमन्त्री बालकृष्ण खाणले संसद्मा विचाराधिन रहेको नागरिकता विधेयकलाई दलको सहमतिमा अघि बढाउने प्रयत्नमा सरकार लागेको बताउनुभएको छ । विधेयक अघि

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकालाई अमेरिकाको ‘स्टेट पार्टनरसिप प्रोग्राम’ एसपीपीमा आबद्ध नहुने निर्णय पठाएको छ । गृहमन्त्री वालकृष्ण खाँणका अनुसार एसपीपीमा

काठमाडौं । नेकपा एमालेका महासचिव शंकर पोखरेलले नेपाली काँग्रेस नेतृत्वको गठबन्धनबाट समाजवाद सम्भव नुहने बताएका छन् । सोमबार नरबहादुर कर्मचार्य

आजको प्रमुख समाचार