५ चैत्र २०६८, आईतवार १२:३४ मा प्रकाशित

दलहरु संघियता विनाको संविधान जारी गर्ने षडयन्त्रः बैद्य
जनकपुर, ५ चैत । एकीकृत नेकपा माओवादीका बरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन वैद्यले दलहरु संघियता विनाको संविधान जारी गर्ने षडयन्त्र गरिरहेको दावी गर्नुभएको छ । आज जनकपुरमा क्रान्तिकारी पत्रकार संघ धनुषाको आयोजनामा भएको पत्रकार सम्मेलनमा बरिष्ठ उपाध्यक्ष वैद्यले राज्यपुर्नरसंचना समितिले बुझाएको प्रतिवेदनमाथि दलहरुवीच छलफलसम्म नहुनुले संघियता विनाको संविधान जारी गर्ने खेलमा दलहरु लागेकोहुन सक्ने बताउनुभयो । संघियता विनाको संविधान जारी गरेमा आफूहरु देश र जनताको लागि फेरि संघर्षमा जान तयार रहेको उल्लेख गर्नुभयो । पत्रकारद्धारा सोधिएको प्रश्नको जवाफमा बैद्यले पार्टी एकता अझै भएको जानकारी दिदै पार्टीको विचार छोडने , राजनीति छोडने , सिद्धान्त छोडने पार्टीका संस्थापन पक्षनै पार्टी फुटाउन लागेको आरोप लगाउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस

म्याग्दी । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–४ का विभिन्न स्थानमा पहिराका कारण ६ परिवार विस्थापित भएका छन् । छिपछिपेमा पाँच र महभिरमा

काठमाडौँ । निर्वाचन आयोगले नेपाल सरकारबाट तोकिएको आउँदो मङ्सिर ४ गते हुने सङ्घीय र प्रदेशसभा सदस्यको निर्वाचन एकै चरणमा सम्पन्न