५ चैत्र २०६८, आईतवार १२:३४ मा प्रकाशित

दलहरु संघियता विनाको संविधान जारी गर्ने षडयन्त्रः बैद्य
जनकपुर, ५ चैत । एकीकृत नेकपा माओवादीका बरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन वैद्यले दलहरु संघियता विनाको संविधान जारी गर्ने षडयन्त्र गरिरहेको दावी गर्नुभएको छ । आज जनकपुरमा क्रान्तिकारी पत्रकार संघ धनुषाको आयोजनामा भएको पत्रकार सम्मेलनमा बरिष्ठ उपाध्यक्ष वैद्यले राज्यपुर्नरसंचना समितिले बुझाएको प्रतिवेदनमाथि दलहरुवीच छलफलसम्म नहुनुले संघियता विनाको संविधान जारी गर्ने खेलमा दलहरु लागेकोहुन सक्ने बताउनुभयो । संघियता विनाको संविधान जारी गरेमा आफूहरु देश र जनताको लागि फेरि संघर्षमा जान तयार रहेको उल्लेख गर्नुभयो । पत्रकारद्धारा सोधिएको प्रश्नको जवाफमा बैद्यले पार्टी एकता अझै भएको जानकारी दिदै पार्टीको विचार छोडने , राजनीति छोडने , सिद्धान्त छोडने पार्टीका संस्थापन पक्षनै पार्टी फुटाउन लागेको आरोप लगाउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न देशबाट कोरोनाविरुद्धको खोप आयातलाई तिब्रता दिएको छ । तर सरकारले खोप अभियानलाई व्यवस्थित गर्न नसक्दा नागरिक

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकासँग कोरोनाविरुद्धको थप खोप सहायताका निम्ति अनुरोध गरेको छ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले संयुक्त राज्य अमेरिकाका विदेशमन्त्री