सहमतिको बाटो खुला गरिदिन प्रधानमन्त्रीलाई खनालको आग्रह

२९ भाद्र २०६९, शुक्रबार २२:०४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २९ भदौ । राजनीतिक सहमतिका लागि प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईले राजिनामा दिनुपर्ने एमाले अध्यक्ष झलनाथ खनालले फेरि दोहोरयाएका छन् । शुक्रबार एमाले चितवनको आठौं अधिवेशनलाई सम्बोधन गर्दै अध्यक्ष खनालले आम सहमतिका लागि बाटो खुलाउन प्रधानमन्त्रीलाई आग्रह गर्दै एकीकृत माओवादीले सत्ता लिप्सा नत्यागेसम्म सहमति जुट्न नसक्ने दाबी गरे ।एमाओवादी र त्यसका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालमाथि बेस्सरी खनिएका खनालले संविधानसभा भंग गरेको दोष सबै सरकारमा भएका दललाई लगाए ।
मधेशी दलहरूसँग मिलेर सत्ता कब्जा गर्ने एमाओवादीको लक्ष्य हो भन्दै खनालले प्रधानमन्त्रीले आदर्शका कुरा गरेर सत्तामा टिकिरहने रणनीति गरेको आरोप लगाए । आन्दोलनबाट असंवैधानिक सरकारलाई फाल्ने अवस्था आउनुअघि नै बाटो खुला गरिदिन आग्रह गर्दै उनले प्रधानमन्त्रीसँग अलिकतिमात्र पनि नैतिकता छ भने पदबाट राजिनामा दिनुपर्ने बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार