सडक दुर्घटनामा ६ सशस्त्र प्रहरीको मृत्यु, २६ घाइते

२९ भाद्र २०६९, शुक्रबार १६:२३ मा प्रकाशित

चन्द्रकान्त खनाल, रुपन्देही, २९ भदौ । पूर्व–पश्चिम राजमार्गअन्र्तगत कपिलवस्तुको बरकुलपुर–८ चम्पापुरमा आज भएको बस दुर्घटनामा दुई सशस्त्र प्रहरीकोे मृत्यु भएको छ । गस्ती गरी फर्केको ना १ ग ५८७ नम्बरको सशस्त्र प्रहरी पिकअप भ्यान तथा विपरित दिशाबाट आइरहेको लु १ ख ३५१९ नम्बरको यात्रुबाहक बस एक आपसमा ठोक्किएर दुर्घटना भएको थियो । लमहीबाट बुटवल जादै गरेको यात्रुबाहक बस दु्रत गतिमा आउंदा सशस्त्र प्रहरी भ्यानलाई ठक्कर दिएको थियो । घटनामा २५ जना सशस्त्र प्रहरी तथा १८ जना यात्रु गरि दुबै तर्फका ४३ जना घाइते भएका छन् । इलाका प्रहरी कार्यालय चन्द्रौटाका अनुसार बिन्दवासिनी गण चन्द्रौटाका प्रहरी हवल्दार हस्त बहादुर वि.क. र शशस्त्र प्रहरी जवान गोविन्द खत्रीलगायत ६ जनाको मृत्यु भएको छ । दुर्घटनामा १७ जना शशस्त्र प्रहरी घाइते बनेको छन् भने ४ को अवस्था गम्भीर छ । घटनालगत्तै गोरुसिंगे तथा चन्द्रौटा बाट गएको प्रहरी टोली तथा स्थानियले घाइतेहरुको उद्धार गरि उपचारको लागि लुम्बिीनी अञ्चल अस्पताल बुटवल पठाएको इलाका प्रहरी कार्यालय गोरुसिंगेका प्रहरी निरिक्षक दिपक श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

दक्षिण पश्चिम चीनको तिब्बत स्वायत्त क्षेत्रको उच्च उचाई भएका स्थानहरूबाट नाग्कु शहरमा कूल १७ हजार ५५५ व्यक्तिलाई टाढा सारिने तिब्बती

गृहमन्त्री बालकृष्ण खाणले संसद्मा विचाराधिन रहेको नागरिकता विधेयकलाई दलको सहमतिमा अघि बढाउने प्रयत्नमा सरकार लागेको बताउनुभएको छ । विधेयक अघि

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकालाई अमेरिकाको ‘स्टेट पार्टनरसिप प्रोग्राम’ एसपीपीमा आबद्ध नहुने निर्णय पठाएको छ । गृहमन्त्री वालकृष्ण खाँणका अनुसार एसपीपीमा

काठमाडौं । नेकपा एमालेका महासचिव शंकर पोखरेलले नेपाली काँग्रेस नेतृत्वको गठबन्धनबाट समाजवाद सम्भव नुहने बताएका छन् । सोमबार नरबहादुर कर्मचार्य

आजको प्रमुख समाचार