भोलिबाट निर्णायक बार्ता : खनाल

२९ भाद्र २०६९, शुक्रबार १५:०१ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २९ भदौ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष झलनाथ खनालले गतिरोध अन्त्यका लागि भोलिबाट निर्णायक बार्ता सुरु हुने बताउनु भएको छ । एमाले चितवनको आठौ जिल्ला सम्मेलन उदघाटन गर्न चितवन पुग्नु भएका अध्यक्ष खनालले भरतपुर बिमानस्थलमा गतिरोध अन्त्यका लागि दलहरु प्रयत्नशिल रहेको बताउनु भयो । दुई दिनसम्म चल्ने जिल्ला अधिवेशनको एमाले अध्यक्ष खनालले केहिबेरपछि पार्टि कार्यालय कृष्णपुरमा उदघाटन गर्दै हुनुहुन्छ । आठौं जिल्ला अधिवेशनमा अध्यक्ष पदका लागि पार्टी अध्यक्ष झलनाथ खनाल र वरिष्ठ नेता केपी ओली समर्थकबीच प्रतिस्पर्धा हुने भएको छ। अधिवेशनमा कार्यसमिति अध्यक्षमा खनाल पक्षका कृष्ण खनाल र ओली पक्षका जगन्नाथ थपलियाले उम्मेदवारी दिने भएका छन ्।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रहरीले ७ जना नक्कली डाक्टरलाई पक्राउ गरेको छ । नक्कली प्रमाणपत्र पेश गरेर काम गरिरहेका ७ जना ‘नक्कली

काठमाडौँ । सरकारले सार्जवनिक स्थानमा ५ जनाभन्दा बढी भेला हुन रोक लगाएको छ । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले जारी गरेको

काठमाडौ । लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलविरूद्ध अविश्वास प्रस्ताव दर्ता गरिएको छ। नेपाली काँग्रेस, माओवादी केन्द्र र जसपाका सांसदहरुले मुख्यमन्त्री

कैलाली । भारतको उत्तर प्रदेशसँग सीमा जोडिएको कैलालीको गौरीफन्टा सीमा नाकामा भोलिसम्मका लागि आवागमन बन्द गरिएको छ । उत्तर प्रदेशका