प्रायोजन सम्झौता एक बर्षका लागि थप

२८ भाद्र २०६९, बिहीबार १९:११ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २८ भदौ । नेपाली फुटबलमा लामो इतिहास बोकेको प्रुेण्डस क्लबसंग नेपाल इन्भेष्टमेन्ट बैङ्कले प्रायोजन सम्झौता लम्ब्याएको छ । प्रयोजन रकम दोब्बर भन्दा बढी बनाउँदै बैङ्कले सम्झौतागरेको छ ।
विहिबार काठमाडौंमा आयोजना गरिएको एक कार्यक्रममा सम्झौता नविकरण भएको हो । क्लबका तर्फबाट अध्यक्ष रत्न शम्सेर राणा र बैङ्कका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत ज्योती पाण्डेवीच सम्झौता पत्रमा हस्ताक्षर भएको हो । नयाँ सम्झौता अनुशार बैङ्गले क्लबलाई १५ लाखको प्रयोजन गर्ने भएको छ । बैङ्गले दुई किस्तामा सो रकम प्रदान बताईएको छ । प्रायोजन बापत बैङ्कले क्लबलाई नगद र खेलकुद सामग्री प्रदान गर्नेछ भने क्लबले यसको बापत टिसर्टमा बैङ्कको लोगो राख्नेछ । त्यस्तै क्लबको नाम अघि बैङ्कको नाम जोड्नेछ । विहिबार आयोजना गरिएको कार्यक्रममा क्लबको नयाँ जसर्ीपनि सार्वजनिक गरिएको थियो । प्रयोजन पछि क्लबको नाम नेपाल इन्भेष्टमेन्ट बैङ्क प्रुेण्डस क्लब रहनेछ । ६ बर्ष देखि क्लबलाई प्रायोजन गर्दै आएको बैङ्कले यस अघि छ लाखको प्रायोजन गरेको थियो । क्लबका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत ज्योती पाण्डेले क्लबको प्रदर्शन अनुशार सम्झौता रकम बढाउँदै जाने प्रतिबद्धता ब्यक्त गर्नु भयो । साथै उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्ने एक खेलाडीलाई बार्षिक रुपमा बैङ्कमा नै राजगार प्रदान गर्ने पनि प्रमुख कार्यकारी अधिकृत पाण्डेले बताउनु भयो । ललितपुर जिल्लाकै सबै भन्दा पुरानो क्लब प्रुेण्डस क्लबले यसै सिजनका लागि राष्ट्रिय टोलीका कप्तान सागर थापा निराजन खड्का दिपक भुषाल र जगजित श्रेष्ठलाई क्लबमा आबद्ध गरेको छ । कार्यक्रममा क्लबका अध्यक्ष रत्न शम्शेर राणाले बैङ्क प्रति आभर ब्यक्त गर्नु भयो । त्यस्तै क्लबका पूर्व खेलाडी तथा अखिल नेपाल फुटबल संघका अध्यक्ष गणेश थापाले नेपाली फुटबल ब्यवसायिकता तर्फ उन्मुख हुँदै जाँदा निजि क्षेत्रको लगानीले नेपाली फुटबलमा महत्वपूर्ण योगदान पुग्ने बताउनु भएको थियो । एशियाली फुटबल महासंघका उपाध्यक्ष समेत रहनु भएका थापाले क्लबबाट खेल्दाको अनुवभ सुनाउनु भएको थियो । कार्यक्रममा क्लबका खेलाडी पदाधिकारी तथा सहयोगीहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकुदमा चीन ४० पदकसहित शीर्ष स्थानमा उक्लेको छ । जापान र अमेरिकालाई उछिन्दै

टोकियो । टोकियो ओलम्पिक–२०२० अन्तरगत आज नेपालकी एथ्लेटिक्स खेलाडी सरस्वती चौधरीको पराजयसँगै ओलम्पिक यात्रा पनि सकिएको छ । एथलेटिक्सको आज

श्रीलंकाले दोस्रो टी-ट्‍वान्टी आइ खेलमा भारतलाई चार विकेटको रोमाञ्चक जीत निकालेको छ । यो जीतसँगै घरेलु टोली श्रीलंकाले तीन टी-ट्‍वान्टी

जारी टोकियो ओलम्पिक २०२० अन्तर्गत नेपाली खेलाडी गौरिका सिंहले आज महिला सय मिटर फ्रि-स्टाइलमा प्रतिस्पर्धा गर्दैछिन् । गौरिका आजको खेलको